Otwarte szkolenia ANSYS

Szkolenia otwarte ANSYS w MESco to wartościowe zestawy wiedzy dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Tematy kursów obejmują zagadnienia symulacji komputerowej: od podstaw MES lub CFD po zaawansowane metody modelowania np. zjawiska spalania.

Podczas zajęć omawiane są konkretne modele i przypadki, oparte na wieloletnim doświadczeniu naszych szkoleniowców. Uczestnicy nie tylko aktywnie nauczą się obsługi oprogramowania ANSYS, ale także będą w stanie właściwie interpretować wyniki obliczeń.

Nasze stacjonarne szkolenia otwarte są realizowane w 2 sesjach: wiosennej i jesiennej. To kursy ANSYS dostępne dla każdego.

Obowiązują rabaty dla:

  • klientów MESco z aktywną usługą wsparcia technicznego (TECS)
  • studentów
  • pracowników uczelni wyższych

Nasi Klienci mogą skorzystać z nich w ramach pakietu kursów ogólnodostępnych PREMIUM.

Zapraszamy do wyboru szkolenia z harmonogramu i rejestracji!

Praktyczne informacje dotyczące szkoleń

Szkolenia trwają od 9:00 do 17.00 z przerwami na kawę i obiad (w cenie szkolenia). Odbywają się w siedzibie MESco w Bytomiu, Al. Legionów 4.

Jeśli nie znajdą Państwo szkolenia o odpowiedniej tematyce lub poziomie zaawansowania bądź w przypadku dodatkowych pytań  –  prosimy o kontakt

Kalendarz kursów Mesco  można dodać do swojego kalendarza Google: w pozycji 'Inne kalendarze’ należy dodać nowy kalendarz o nazwie 'info(at)mesco.com.pl’ (uwaga: w nazwie kalendarza (at) zamienić należy na @).

Kadra szkoleniowa

Wszyscy wykładowcy są doświadczonymi inżynierami, którzy od lat wykonują projekty zlecone przez naszych Klientów. Każdy z nich specjalizuje się w wybranej dziedzinie symulacji komputerowej: mechanice, przepływach (CFD) czy elektromagnetyzmie i z tego zakresu prowadzi szkolenia.

Pełna lista wszystkich wykładowców i ich szczegółowe referencje

Proponowana ścieżka szkoleń

Adres email:

info[at]mesco.com.pl
support[at]mesco.com.pl