ANSYS Startup Program

» Strefa akademicka » ANSYS Startup Program

 

Dla młodych firm starających się wprowadzić na rynek nowy produkt liczy się każdy dzień i każda złotówka. Celem ANSYS Startup Program jest udostępnienie najlepszego na rynku oprogramowania do symulacji komputerowych firmom, które nie mogą sobie pozwolić na duże wydatki, i które potrzebują skrócić czas rozwoju produktu. Uczestnicy Programu otrzymują preferencyjne warunki cenowe na udział w kursach MESco.

Korzystanie z oprogramowania ANSYS skraca czas rozwoju produktu, umożliwia badanie dużo większej ilości koncepcji i pozwala na uwzględnienie wszystkich aspektów funkcjonowania konstrukcji. 

ANSYS Startup Program

Warunki udziału w ANSYS Startup Program

Do Programu mogą przystąpić firmy, które spełniają poniższe kryteria:

  • działają na rynku krócej niż 10 lat,
  • posiadają obrót niższy niż 5 mln USD,
  • nie świadczą usług konsultingowych,
  • wyrażają zgodę na współpracę marketingową z ANSYS i MESco Sp. z o.o.

Nie spełniasz powyższych wymagań? Skontaktuj się z nami, aby wspólnie znaleźć rozwiązanie!

Dostępne pakiety

Każdy pakiet zawiera dodatkowo cztery licencje ANSYS HPC Pack, co umożliwia prowadzenie obliczeń na 512 fizycznych rdzeniach.

Kompletna lista zawartości poszczególnych pakietów znajduje się w tym dokumencie.

Najważniejsze korzyści

  • Bardzo niska cena oprogramowania ANSYS
  • Preferencyjne ceny kursów MESco
  • Kompletny zestaw narzędzi do symulacji z danej dziedziny fizyki
  • Wsparcie techniczne doświadczonego zespołu

Czym zajmują się wspierane przez MESco startupy?

Triggo to polski miejski pojazd elektryczny, zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu w platformach współdzielenia środków transportu (mobility as a service, car sharing).

WindTAK dostarcza profesjonalnych rozwiązań w inżynierii wiatrowej,  koncentrując się na problemach związanych z eksploatacją turbin i poprawą ich efektywności energetycznej.

Advanced Protection Systems od kilku lat jest z sukcesem wdraża na całym świecie swoje systemy ochrony przeciwdronowej w strategicznych obiektach takich jak lotniska czy porty.

Firma Aquarius Engines Central Europe jest polskim oddziałem izraelskiej firmy Aquarius Engines, która prowadzi prace badawczo rozwojowe nad udoskonaleniem liniowego silnika spalinowego.

3D Lab Sp. z o.o.  oferuje zupełnie nowe rozwiązanie jakim jest ATO Lab Plus – unikalną maszynę do produkcji proszków metali, wykorzystującą technologię atomizacji ultradźwiękowej.