Kursy i szkolenia ANSYS na zamówienie

» Usługi » Wdrożenia oprogramowania: szkolenia i kursy ANSYS » Kursy i szkolenia ANSYS na zamówienie

Misją MESco jest transfer wiedzy w dziedzinie analiz numerycznych. Stale wykonujemy symulacje komputerowe w zakresie mechaniki, przepływów, elektromagnetyzmu. Jesteśmy na bieżąco z możliwościami oprogramowania ANSYS. Nieustannie zdobywamy doświadczenie, a sprawdzoną w praktyce metodologią obliczeń dzielimy się podczas szkoleń.

Szkolenia na zamówienie:

W MESco można zamówić szkolenie ANSYS przygotowane zgodnie ze specyficznymi wymaganiami Klienta. Szkolenie na zamówienie może być kombinacją standardowych kursów otwartych. W innych przypadkach, to Zamawiający określa tematykę i czas trwania zajęć.

Przykładowo, szkolenie może zostać oparte o wcześniej zlecony nam projekt czy też model Klienta.  Prowadzący, znając zagadnienia  Zleceniodawcy i potrzeby szkoleniowe uczestników (poziom zaawansowania użytkowników) proponuje szkolenie „szyte na miarę”. Treść, zakres i poziom zaawansowania przygotowanego w MESco szkolenia ANSYS będzie więc optymalny. 

Regularnie organizujemy, złożone z wielu modułów, otwarte kursy ANSYS, które odbywają się w sesji wiosennej i  jesiennej. Być może znajdą Państwo wśród nich interesująće zagadnienia z dziedziny symulacji komputerowej. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem i harmonogramem najbliższych szkoleń.

Training on the Job
Rodzaj szkolenia, w którym Klient wysyła do nas inżyniera z projektem z zakresu symulacji komputerowej.  Swoje obliczenia wykonuje w naszym biurze,  korzystając ze wsparcia specjalistów MESco. Dzięki  bezpośredniemu dostępowi do wiedzy i doświadczenia naszych inżynierów, proces poznawania oprogramowania ANSYS i nauki interpretacji wyników obliczeń jest efektywniejszy niż w przypadku samodzielnej pracy.

Support Day
Klienci z aktywną usługą TECS (Technical Enhancements and Customer Support), oprócz wsparcia technicznego i aktualizacji ANSYS otrzymują bezpłatne szkolenia i wizyty.

Podczas wydarzeń serii Support Day, prezentujemy nowości w oprogramowaniu ANSYS,  przydatne Tips and Tricks oraz gotowe, usprawniające obliczenia, rozwiązania. Szkolenia tego typu odbywają się 1-2 razy w roku i są ustalane bezpośrednio z naszymi Klientami.

Praktyczne informacje dotyczące szkoleń

Szkolenia na zamówienie organizujemy dla dwóch rodzajów grup, liczących max 5 lub 10 uczestników.

Szkolenia trwają 8h, z przerwami kawowymi i dłuższą przerwą obiadową.

Szkolenia na zamówienie mogą odbyć się w siedzibie Zamawiającego lub w ośrodku szkoleniowym MESco w Bytomiu, Al. Legionów 4. 

 

Jeśli potrzebują Państwo kursu o odpowiedniej tematyce lub poziomie zaawansowania bądź w przypadku dodatkowych pytań  –  prosimy o kontakt

 

Kalendarz kursów otwartych Mesco  można dodać do dowolnego kalendarza Google. W pozycji 'Inne kalendarze’ dodajemy nowy kalendarz o nazwie 'info(at)mesco.com.pl’ (uwaga: w nazwie kalendarza (at) zamienić należy na @).

Kadra szkoleniowa

Wszyscy wykładowcy są doświadczonymi inżynierami, którzy od lat wykonują projekty zlecone przez naszych Klientów. Każdy z nich specjalizuje się w wybranej dziedzinie symulacji komputerowej: mechanice, przepływach (CFD) czy elektromagnetyzmie i z tego zakresu prowadzi szkolenia.

Pełna lista wszystkich wykładowców i ich szczegółowe referencje

Proponowana ścieżka szkoleń

Adres email:

info[at]mesco.com.pl
support[at]mesco.com.pl