Wdrożenia oprogramowania: szkolenia i kursy ANSYS

» Usługi » Wdrożenia oprogramowania: szkolenia i kursy ANSYS

MESco prowadzi kursy i szkolenia z oprogramowania ANSYS od 1994 r. Regularnie organizujemy szkolenia otwarte oraz proponujemy programy kursów, których plan i zakres jest określany przez Klienta.

Osoby prowadzące kursy z ANSYS to świetnie przygotowani szkoleniowcy. To zaawansowani użytkownicy – praktycy, którzy na co dzień prowadzą złożone obliczenia w oprogramowaniu ANSYS. Bazując na własnym bogatym doświadczeniu, uczymy szybko i skutecznie.

Przepływy

Zobacz wszystkie dostępne w MESco kursy z ANSYS CFD. Uczymy zarówno podstaw metodologii prowadzenia symulacji typu CFD, jak i wdrażamy wybraną technologię ANSYS. Wymienione kursy to baza, na której opieramy nasze szkolenia na zamówienie.

zobacz więcej ➜

Mechanika

Szkolenia MESco w dziedzinie symulacji MES pozwalają na rozpoczęcie samodzielnej pracy w oprogramowaniu ANSYS. Dla doświadczonych użytkowników posiadamy również bogatą ofertę zaawansowanych szkoleń.

zobacz więcej ➜

Elektromagnetyzm

Prowadzone przez nas kursy w zakresie symulacji zjawisk elektromagnetycznych pozwalają nabyć praktyczną wiedzę w dziedzinie analiz numerycznych zjawisk elektromagnetycznych.

zobacz więcej ➜

Inne

Tutaj znajdują się szkolenia ze stałych elementów symulacji takich jak programowanie w ANSYS Workbench czy optymalizacja.

zobacz więcej ➜

Kadra szkoleniowa

Wszyscy wykładowcy są doświadczonymi inżynierami, którzy od lat wykonują projekty zlecone przez naszych Klientów. Każdy z nich specjalizuje się w wybranej dziedzinie symulacji komputerowej: mechanice, przepływach (CFD) czy elektromagnetyzmie i z tego zakresu prowadzi szkolenia.

Pełna lista wszystkich wykładowców i ich szczegółowe referencje

Proponowana ścieżka szkoleń

Adres email:

info[at]mesco.com.pl
support[at]mesco.com.pl