MESco

» MESco

O nas

Od 1994 roku MESco pomaga swoim Klientom tworzyć lepsze produkty szybciej i taniej. Zobacz co nas wyróżnia i dlaczego warto z nami współpracować.

zobacz więcej ➜

MESsenger

Messenger to czasopismo techniczne poświęcone symulacji komputerowej w oprogramowaniu ANSYS, którego celem jest wymiana informacji w środowisku inżynierów. Każdy numer to zbiór nowinek technologicznych oraz opisy ciekawych projektów realizowanych przez MESco oraz naszych Klientów.

zobacz więcej ➜

Konferencja SYMULACJA

Konferencja SYMULACJA to coroczne spotkanie użytkowników oprogramowania ANSYS oraz osób zainteresowanych tematyką symulacji komputerowej. Wierzymy, że luźna atmosfera spotkań sprzyja wymianie doświadczeń przez osoby, które na co dzień zajmują się różnymi aspektami symulacji komputerowej.

zobacz więcej ➜

Forum Managerów Symulacji

Jest to coroczne spotkanie przeznaczone dla członków zarządów i szefów działów rozwoju. Jego celem jest wymiana doświadczeń w zakresie roli symulacji komputerowej w procesach decyzyjnych w kontekście kierunków rozwoju firmy.

zobacz więcej ➜

Oferty pracy

Na tej stronie znajdują się oferty pracy w MESco i u naszych Klientów, którzy poszukają pracowników posiadających umiejętności w zakresie symulacji komputerowej w oprogramowaniu ANSYS

zobacz więcej ➜

Kalendarz

Kalendarz szkoleń, webinariów, konferencji i innych wydarzeń organizowanych przez MESco lub ANSYS w Polsce.

zobacz więcej ➜

RODO

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez MESCO Sp. z o.o.

zobacz więcej ➜

Kontakt

Dane kontaktowe MESco

zobacz więcej ➜

Archiwum

Archiwum wpisów

zobacz więcej ➜