Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

Aquarius Engines Central Europe beneficjentem ANSYS Startup Program

Aquarius engines beneficjentem ansys startup programJednym z beneficjentów ANSYS Startup Program jest firma Aquarius Engines Central Europe, która zajmuje się opracowaniem innowacyjnego, oszczędnego i wydajnego spalinowego silnika liniowego. Co daje firmie udział w programie skierowany do startupów? Odpowiedź wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

Particleworks for Ansys - nagranie z webinarium

ParticleWorks Small

Particleworks to oprogramowanie do symulacji metodą MPS (Moving Particle Semi-implicit Method). Metoda MPS pozwala na szybkie i dokładne symulacje procesów trudnych do uchwycenia w CFD: smarowanie, rozpływanie się cieczy czy inne symulacje wymagające symulacji z powierzchnią swobodną. 

Czytaj więcej...

Modelowanie obróbki termicznej produktów spożywczych

Modelowanie obróbki termicznej produktów spożywczychCzy zastanawialiście się kiedyś jak analizy CFD mogą być wykorzystane w branży gastronomicznej? Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie TAK. Jesli jesteś ciekawy do jakich wniosków doszli - koniecznie przeczytaj artykuł.

Czytaj więcej...

Podrelaksacja warunków brzegowych w ANSYS Fluent

Podrelaksacja warunków brzegowych w ANSYS FluentJednym ze spodób radzenia sobie z problemem zbieżności solwera CFD jest podrelaksacja warunków brzegowych. W poniższym artykule zostało zaprezentowanych jej kilka metod, które są dostępne dla użytkownika. W artykule znajdą Państwo również odpowiedź na pytanie co ma wspólnego zbieżność solwera CFD z 3-latkiem szykującym się do spania :)

Czytaj więcej...

Powiadomienia

Chcesz wiedzieć gdy dodamy nowy artykuł? Wybierz kategorię, która Cię interesuje!

ANSYS WORKBENCH

Oprogramowanie

STREFA AKADEMICKA