Mesco

Akcelerator PCIe: HP Z-Turbo Drive

Karty SSD na złączach PCIe coraz częściej goszczą jako stały element w stacjach roboczych.  Ich główną zaletą jest szybkość, drugą szybkość a trzecią również szybkość ;)
Po kartach PCIe Fusion-io ioFX2, których test zamieszczaliśmy w naszym serwisie, przedstawiamy kolejny produkt,  tym razem dedykowany wyłącznie stacjom roboczym HP serii Z , Z-TurboDrive występujące w dwóch pojemnościach: 256GB i 512GB.

Zwirtualizowana stacja robocza HP DL380z

Zostaw swoją stację robocza w serwerowni.
Zwirtualizowana stacja graficzna z opcją NVIDIA GRID - to nowa propozycja od HP.

GPU TESLA w obliczeniach numerycznych

„Akceleratory graficzne stały się codziennością w branży obliczeń wysokowydajnych i w superkomputerach, umożliwiając inżynierom i naukowcom tworzenie nowoczesnych rozwiązań oraz dokonywanie odkryć naukowych”  Sumit Gupta, dyrektor generalny ds. akceleratorów obliczeniowych Tesla w firmie Nvidia.
Prezentujemy nową rodzinę akcelatorów GPU serii TESLA, które z powodzeniem możemy zastosować do obliczeń z wykorzystaniem oprogramowania ANSYS.

HP Remote Graphics Software (RGS)

OprogramowanieGraphics Software, zostało zaprojektowane do pracy zdalnej ze stacjami roboczymi HP, wykorzystując ich pełną moc (obliczeniową oraz GPU grafiki) na dowolnym urządzeniu klienckim (desktop/laptop/tablet).

Dlaczego warto wybrać HP workstation

Nowa rodzina stacji roboczych HP:  Z1, Z210, Z420, Z620, Z820, ZBook jest skrojona pod obliczenia numeryczne z wykorzystaniem oprogramowania ASNYS.
Dowiedz się dlaczego.MESco
w Google+

MESco
na FaceBook