» Aktualności » Pozyskaj fundusze europejskie na rozwój Twojej firmy

Pozyskaj fundusze europejskie na rozwój Twojej firmy

Jak skutecznie pozyskać fundusze europejskie na rozwój Twojej firmy? Jakie konkursy w 2024r. pozwolą na sfinansowanie oprogramowania do symulacji komputerowej?

Serdecznie zapraszamy na webinarium poświęcone pozyskiwaniu funduszy na rozwój projektów badawczo-rozwojowych.

Podczas spotkania skupimy się na skutecznych strategiach i technikach pozyskiwania funduszy na rozwój Twojej firmy, w tym na zakup oprogramowania ANSYS. Przedstawimy konkretne konkursy B+R, które pozwolą Ci pozyskać środki na nowatorskie projekty badawczo-rozwojowe.

Pokażemy również przykład udanego projektu, który pozwolił, dzięki wsparciu finansowemu, osiągnąć sukces i zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.

Agenda:

  1. Wprowadzenie.
  2. Frontline Biosciences jako spółka wyspecjalizowana w pozyskiwaniu środków na B+R dla przedsiębiorstw oraz doświadczenie prowadzących.
  3. Dotacje na B+R po 2023 roku – jakiego rodzaju konkursy są ogłaszane? Krótkie omówienie systemu dotacyjnego B+R w Polsce.
  4. Jakie konkursy B+R czekają nas w II, III i IV kwartale 2024? Poziom regionalny, krajowy i europejski.
  5. Zagadnienia związane z finansowaniem oprogramowania w projektach B+R – ANSYS jako koszt kwalifikowany.
  6. Case study – projekty B+R Common S.A. jako przykład finansowania ANSYS przez dotacje.
  7. Sesja pytań i odpowiedzi.

Dołącz do nas, aby dowiedzieć się, jak skorzystać z dostępnych możliwości wsparcia finansowego i uniknąć pułapek podczas aplikowania o fundusze europejskie na rozwój Twojej firmy.

Spotkanie poprowadzi firma Frontline Biosciences – grupa ekspertów wyspecjalizowanych w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych na wsparcie rozwoju innowacyjnych rozwiązań.