Premiera ANSYS 17.0

ANSYS 17.0 - już jest dostępny

W dniu 1go maja 2014, ANSYS poinformował, że nabył firmę SpaceClaim Corporation, wiodącego dostawcę oprogramowania do szybkiego i intuicyjnego modelowania 3-D dla inżynierów. 
Przypominamy, że ANSYS SpaceClaim już od jakiegoś czasu pełni rolę alternatywnego do ANSYS DesignModelera narzędzia do szybkiego przygotowania i naprawy geometrii. O zaletach tego produktu mogli się również ostatnio przekonać uczestnicy warsztatów podczas konferencji Symulacja 2014. Więcej informacji nt produktu ANSYS SpaceClaim pod niniejszym linkiem.

Wypróbuj ANSYS AIM - bez potrzeby instalowania programu!

Zapraszamy do skorzystania z programu z poziomu przeglądarki. ANSYS AIM w założeniu ma być łatwym i przyjaznym środowiskiem do symulacji wielu pól sprzężonych skierowanym przede wszystkim do inżynierów, w celu przeprowadzenia szybkiej (co nie  znaczy złej, powierzchownej) symulacji, umożliwia na szybką ocenę projektu pod wieloma aspektami.
 

tradeoff with infeasible points

 Od wersji ANSYS 18 - wszystkie licencje mechaniczne ANSYS posiadają dodatek DesignXplorer do optymalizacji parametrycznej.

AIM transmissionANSYS AIM to nowy produkt, który został zbudowany na istniejących solverach ANSYS i jest skierowany głównie do konstruktorów dla których ważne jest uzyskanie wiarygodnych wyników aby poprawnie ocenić koncepcję lub wstępnie zweryfikować projekt. ANSYS AIM posiada możliwości obliczeniowe z zakresu mechaniki płynów, statyki liniowej i analiz elektromagnetycznych.