Wypróbuj ANSYS AIM - bez potrzeby instalowania programu!

Zapraszamy do skorzystania z programu z poziomu przeglądarki. ANSYS AIM w założeniu ma być łatwym i przyjaznym środowiskiem do symulacji wielu pól sprzężonych skierowanym przede wszystkim do inżynierów, w celu przeprowadzenia szybkiej (co nie  znaczy złej, powierzchownej) symulacji, umożliwia na szybką ocenę projektu pod wieloma aspektami.
 

tradeoff with infeasible points

 Od wersji ANSYS 18 - wszystkie licencje mechaniczne ANSYS posiadają dodatek DesignXplorer do optymalizacji parametrycznej.

Narzędzie pdfPost to nowatorskie rozwiązanie do tworzenia interaktywnych raportów 3D dla środowiska ANSYS Workbench w formacie *.pdf.   Dokument raportu (plik w formacie pdf) wygenerowany za pomocą narzędzia pdfPost, zawiera w sobie pełny model 3D z wynikami wybranej analizy, dodatkowymi komentarzami i uwagami czy zdefiniowanymi widokami użytkownika w tym wszelkich przekrojów.
Rozwiązanie pdfPost to idealne uzupełnienie każdego raportu z analizy.

AIM transmissionANSYS AIM to nowy produkt, który został zbudowany na istniejących solverach ANSYS i jest skierowany głównie do konstruktorów dla których ważne jest uzyskanie wiarygodnych wyników aby poprawnie ocenić koncepcję lub wstępnie zweryfikować projekt. ANSYS AIM posiada możliwości obliczeniowe z zakresu mechaniki płynów, statyki liniowej i analiz elektromagnetycznych.

Ansys ReactionDesignANSYS Reaction Design - nowy produkt w rodzinie ANSYS zagościł już na stałe. Użytkownicy używający oprogramowania CHEMKIN mogą również integrować swoje analizy w środowisku ANSYS Workbench.  Więcej informacji pod tym linkiem.