Szukaj Logowanie Kontakt

symulacja bg

pexels photo 241544Wdrożenie oprogramowania ANSYS ma istotny wpływ na biznesowe aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dzięki ANSYS możemy wiedzieć jakie cechy będzie miał nasz produkt długo przed jego powstaniem.

Im wyniki z symulacji są uzyskiwane szybciej i są bardziej zbieżne z rzeczywistością - tym wydajniejszy jest proces projektowy i rozwoju produktu. Dzięki technologii ANSYS możliwe jest projektowanie w oparciu o symulację - czyli podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących kształtu i wydajności produktu długo zanim powstanie pierwszy prototyp.

W efekcie symulacja rozwiązuje nie tylko dylematy inżynierów ale i zarządu: czy możliwe jest wejście na nowy rynek? Czy produkt może być 10% lżejszy? Czy moja konstrukcja spełni wymagania nowej normy?   

Poniżej znajduje się lista artykułów o biznesowych aspektach symulacji komputerowej. 

 
 

Przewaga MESco - partner a nie dostawca

Wspieramy naszych Klientów w tworzeniu lepszych produktów poprzez transfer wiedzy i stosowanie wiodącego na rynku oprogramowania do symulacji komputerowej firmy ANSYS. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę opartą na partnerskich stosunkach. Celem dostarczanych przez nas usług i oprogramowania jest wsparcie naszych Klientów w ich zmaganiach na rynku.

Czytaj więcej...

Przewaga ANSYS

Historia ANSYS sięga lat 70-tych minionego wieku. Wówczas firma nazywała się Swanson Analysis Systems, Inc (SASI) i rozwijała się w tempie 10% do 20% rocznie. Od 1994r ANSYS Inc. realizuje wizję projektowania w oparciu o symulację. Dzięki sprawnej strategii ANSYS jest dzisiaj największym graczem na rynku producentów oprogramowania do symulacji komputerowej i posiadaczem najbardziej zaawansowanej technologii numerycznej.

Czytaj więcej...

Publikacje

ANSYS to więcej niż narzędzie dla inżyniera. Stosowanie technologii ANSYS ma również istotne konsekwencje biznesowe. W tym artykule znajdą Państwo zbiór ciekawych publikacji o tej tematyce.

Czytaj więcej...

REFERENCJE

USŁUGI MESCO