pexels photo 241544Wdrożenie oprogramowania ANSYS ma istotny wpływ na biznesowe aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dzięki ANSYS możemy wiedzieć jakie cechy będzie miał nasz produkt długo przed jego powstaniem.

Im wyniki z symulacji są uzyskiwane szybciej i są bardziej zbieżne z rzeczywistością - tym wydajniejszy jest proces projektowy i rozwoju produktu. Dzięki technologii ANSYS możliwe jest projektowanie w oparciu o symulację - czyli podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących kształtu i wydajności produktu długo zanim powstanie pierwszy prototyp.

W efekcie symulacja rozwiązuje nie tylko dylematy inżynierów ale i zarządu: czy możliwe jest wejście na nowy rynek? Czy produkt może być 10% lżejszy? Czy moja konstrukcja spełni wymagania nowej normy?   

Poniżej znajduje się lista artykułów o biznesowych aspektach symulacji komputerowej. 

 
 

PartnerWspieramy naszych Klientów w tworzeniu lepszych produktów poprzez transfer wiedzy i stosowanie wiodącego na rynku oprogramowania do symulacji komputerowej firmy ANSYS. Jesteśmy nastawieni na długofalową współpracę opartą na partnerskich stosunkach. Celem dostarczanych przez nas usług i oprogramowania jest wsparcie naszych Klientów w ich zmaganiach na rynku.

Przewaga ANSYS

Historia ANSYS sięga lat 70-tych minionego wieku. Wówczas firma nazywała się Swanson Analysis Systems, Inc (SASI) i rozwijała się w tempie 10% do 20% rocznie. Od 1994r ANSYS Inc. realizuje wizję projektowania w oparciu o symulację. Dzięki sprawnej strategii ANSYS jest dzisiaj największym graczem na rynku producentów oprogramowania do symulacji komputerowej i posiadaczem najbardziej zaawansowanej technologii numerycznej. 

PublikacjeANSYS to więcej niż narzędzie dla inżyniera. Stosowanie technologii ANSYS ma również istotne konsekwencje biznesowe. W tym artykule znajdą Państwo zbiór ciekawych publikacji o tej tematyce.

open door

Program wsparcia dla innowacji daje uczestnikom dostęp do bardzo bogatego pakietu licencji ANSYS przy niezwykle korzystnych warunkach cenowych.