Mesco

Start -> SPRZĘT KOMPUTEROWY -> Rozwiązania sprzętowe

Akcelerator PCIe: HP Z-Turbo Drive

Karty SSD na złączach PCIe coraz częściej goszczą jako stały element w stacjach roboczych.  Ich główną zaletą jest szybkość, drugą szybkość a trzecią również szybkość ;)
Po kartach PCIe Fusion-io ioFX2, których test zamieszczaliśmy w naszym serwisie, przedstawiamy kolejny produkt,  tym razem dedykowany wyłącznie stacjom roboczym HP serii Z , Z-TurboDrive występujące w dwóch pojemnościach: 256GB i 512GB.

Zwirtualizowana stacja robocza HP DL380z

Zostaw swoją stację robocza w serwerowni.
Zwirtualizowana stacja graficzna z opcją NVIDIA GRID - to nowa propozycja od HP.

Karta Flash PCIe Fusion-io ioFX2

Karty flash SSD na złączach PCI-Ex są znane nie od dzisiaj jako jedne z najszybszych rozwiązań dla operacji wejścia/wyjścia, osiągające rzeczywistą prędkość nawet 3 razy większą niż najszybsze dyski na złączach SATA3/SAS.  Karty te są obecnie dostępne również jako fabryczne wyposażenie stacji roboczych HP.

GPU TESLA w obliczeniach numerycznych

„Akceleratory graficzne stały się codziennością w branży obliczeń wysokowydajnych i w superkomputerach, umożliwiając inżynierom i naukowcom tworzenie nowoczesnych rozwiązań oraz dokonywanie odkryć naukowych”  Sumit Gupta, dyrektor generalny ds. akceleratorów obliczeniowych Tesla w firmie Nvidia.
Prezentujemy nową rodzinę akcelatorów GPU serii TESLA, które z powodzeniem możemy zastosować do obliczeń z wykorzystaniem oprogramowania ANSYS.

HP Remote Graphics Software (RGS)

OprogramowanieGraphics Software, zostało zaprojektowane do pracy zdalnej ze stacjami roboczymi HP, wykorzystując ich pełną moc (obliczeniową oraz GPU grafiki) na dowolnym urządzeniu klienckim (desktop/laptop/tablet).

zgłoś błąd na stronie Design by Adam Łokieć
U:| |   O:| |