» Aktualności » Usprawnij pracę nad modelami dynamicznymi dzięki Oasys LS-DYNA Environment

Usprawnij pracę nad modelami dynamicznymi dzięki Oasys LS-DYNA Environment

Serdecznie zapraszamy na webinarium poświęcone pakietowi Oasys LS-DYNA Environment oraz sposobom usprawnienia pracy nad modelami dynamicznymi.

Modyfikacja plików .INCLUDE modeli dynamicznych w Oasys LS-DYNA Environment

Oasys LS-DYNA Environment to niezależny zestaw narzędzi stworzonych w celu uproszczenia procesu przygotowywania i weryfikacji modeli numerycznych przeznaczonych do symulacji w środowisku LS-DYNA. Pozwala on na większą kontrolę nad wieloma aspektami pre- i post-processingu oraz zapewnia zwiększoną wydajność i stabilność przy pracy na dużych i złożonych modelach.

Dodatkowo, dzięki zaawansowanym możliwością automatyzacji, użytkownik jest w stanie znacznie uprościć proces obliczeniowy, zaczynając od przygotowania modelu, poprzez wczesne wykrywanie błędów w jego strukturze, aż po kompleksową analizę wyników połączoną z generowaniem raportów w postaci prezentacji lub plików PDF.

Pakiet Oasys LS-DYNA Environment skierowany jest do każdego użytkownika, dla którego środowisko LS-PrePost oraz Ansys LS-DYNA są niewystarczające. Może być on szczególnie przydatny w branży automotive, ze względu na dużą ilość predefiniowanych szablonów analiz, odnoszących się do najczęściej wykorzystywanych testów normowych. Dodatkowo pozwala na łatwe wyznaczanie najczęściej badanych parametrów bezpieczeństwa biernego (takich jak ASI, THIV, HIC). Poza przemysłem samochodowym znajduje także zastosowanie w sektorze lotniczym, energetycznym, budowlanym oraz biomedycznym.

Agenda spotkania:

 1. Wstęp do Oasys LS-DYNA Environment:
  • z jakich programów się składa?
  • jakie są ogólne możliwości?
  • do kogo jest skierowany?
 2. Przykłady usprawnień przygotowywania modeli:
  • zarządzanie numeracją;
  • predefiniowane szablony;
  • D3PLOT VIEWER i Report Viewer – wyświetlanie wyników w przeglądarce;
  • automatyzacja;
  • sprawdzanie poprawności modelu;
  • zarządzanie plikami *INCLUDE.
 3. Sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkaj się z nami i zobacz jakie korzyści możesz osiągnąć dzięki wykorzystaniu pakietu Oasys LS-DYNA Environment.

Po spotkaniu możliwe będzie uzyskanie 30-dniowej wersji próbnej pakietu Oasys LS-DYNA Environment.