Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

szkolenia jesien 2020

Wraz z początkiem października roczpocznie się jesienna sesja szkoleń ogólnodostęnych.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną zbliżające się szkolenia zostaną zorganizowane w sposób hybrydowy, tzn. będzie istniała możliwość uczestnictwa zarówno w formie stacjonarnej (w naszej siedzibie w Bytomiu), jak i zdalnej. Podczas wypełniana formularzy zgłoszeniowych wystarczy zaznaczyć formę uczestnictwa w szkoleniu.

W przypadku stacjonarnego udziału w szkoleniach, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom oraz prowadzącym szkolenia. Podczas szkoleń zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19 oraz stosujemy się do wytycznych Głownego Inspektoratu Sanitarnego.

Podczas stacjonarnych szkoleń liczba uczestników została ograniczona zgodnie z zasadą 1 uczestników – 1 stolik. Każdemu z uczestników zapewnimy również dostęp do płynów dezynfekujących oraz maseczek i rękawiczek jednorazowych.

W tym samym szkoleniu istnieje możliwość uczestnictwa online, podczas których kursanci będą mieli możliwość połączenia się z naszymi komputerami kursowymi, na których zainstalowane jest oprogramowanie ANSYS.

 

Więcej na temat oferowanych szkoleń oraz aktualny ich harmonogram dostępne tutaj.

 

Kontakt