» Jesienna sesja szkoleń

Jesienna sesja szkoleń

Wraz z początkiem października roczpocznie się jesienna sesja szkoleń ogólnodostęnych.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną zbliżające się szkolenia zostaną zorganizowane w sposób hybrydowy, tzn. będzie istniała możliwość uczestnictwa zarówno w formie stacjonarnej (w naszej siedzibie w Bytomiu), jak i zdalnej. Podczas wypełniana formularzy zgłoszeniowych wystarczy zaznaczyć formę uczestnictwa w szkoleniu.

W przypadku stacjonarnego udziału w szkoleniach, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom oraz prowadzącym szkolenia. Podczas szkoleń zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się pandemii COVID-19 oraz stosujemy się do wytycznych Głownego Inspektoratu Sanitarnego.

Podczas stacjonarnych szkoleń liczba uczestników została ograniczona zgodnie z zasadą 1 uczestników – 1 stolik. Każdemu z uczestników zapewnimy również dostęp do płynów dezynfekujących oraz maseczek i rękawiczek jednorazowych.

W tym samym szkoleniu istnieje możliwość uczestnictwa online, podczas których kursanci będą mieli możliwość połączenia się z naszymi komputerami kursowymi, na których zainstalowane jest oprogramowanie ANSYS.

Więcej na temat oferowanych szkoleń oraz aktualny ich harmonogram dostępne tutaj.