» Warsztaty: Nowości w oprogramowaniu ANSYS – dadatkowy termin

Warsztaty: Nowości w oprogramowaniu ANSYS – dadatkowy termin

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję warsztatów dla naszych komercyjnych klientów z aktywną usługą TECS.

Jak zawsze, staramy się przedstawić wyselekcjonowane tematy, które przewijają się w czasie naszych spotkań i rozmów z Państwem.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci są osobami zajętymi i przy całej sympatii do oprogramowania ANSYS, często nie mają czasu zagłębiać się w nowinki. W związku z tym, podczas organizowanych warsztatów skupimy się na nowych funkcjonalnościach, które ułatwiąją oraz zwiekszają efektywność pracy w ANSYSie. W tym roku proponujemy dwie sesje: mechaniczną i przepływową.

Podczas sesji mechanicznej zostaną zaprezentowane nowe możliwości tworzenia siatek w SpaceClaim DM oraz nowy interfejs ANSYSa. Natomiast podczas sesji przepływowej zostaną przedstawione nowe narzędzia do generacji siatek, nowy interfejs oraz nowe narzędzie do obróki wyników.

Terminy warsztatów:

7 sierpnia 2019 godzina 10:00 – 14:00 – sesja mechaniczna oraz sesja przepływowa

Każda firma jest uprawniona dla wysłania bezkosztowo tylu pracowników, ile licencji solwerowych posiada (*)

Agenda warsztatów:

sesja mechanicznasesja przepływowa
Generacja siatki w ANSYS SpaceClaim DM.Szybkie sprawdzenie konstrukcji w ANSYS Discovery Live.Nowy interfejs ANSYSa.Nowe bazy materiałów z Granta Design.Szybkie sprawdzenie modelu w ANSYS Discovery Live.Generacja siatki w Fluent Meshing.Nowe okno Fluenta oraz tworzenie wyrażeń.Postprocessing wyników w Ensight.

* Istnieje możliwość wysłania większej ilości osób niż ilość posiadanych licencji solwerowych. Koszt uczestnictwa to 500 zł netto / osobę.

Formularze zapisów:

Warsztaty – sesja mechaniczna

Warsztaty – sesja przepływowa