» Produkty akademickie » MESco wspiera polskie uczelnie techniczne

MESco wspiera polskie uczelnie techniczne

Od początku swojej działalności firma MESco z zaangażowaniem wspiera naukę i rozwój, obejmując swoim patronatem coraz więcej prestiżowych uczelni technicznych i kreatywnych zespołów studenckich. Dzięki temu uniwersytety zyskały nieodpłatny dostęp do najlepszego dostępnego na rynku oprogramowania. Natomiast wsparcie zespołów studenckich na tych uczelniach, pozwala wielu młodym ludziom rozwijać swoje pasje i poszerzać kwalifikacje, a pracodawcom liczyć na kompetentnych, zdolnych i chętnych do podejmowania nowych wyzwań pracowników.

                W ramach podpisanych umów o współpracy, uczelnie techniczne otrzymały bogate pakiety licencji Ansys, w ramach których możliwe jest wykonanie analiz mechanicznych, przepływowych oraz elektromagnetycznych. Dostarczone oprogramowanie może zostać wykorzystane zarówno do prowadzenia badań naukowych, jak i dydaktyki. Poza dostępem do licencji Ansys zapewnia również specjalistyczne szkolenia dla pracowników i studentów na preferencyjnych warunkach, materiały dydaktyczne dla prowadzących zajęcia oraz wsparcie w ramach prowadzonych badań rozwojowych.

                Dotychczas MESco umowę o współpracy podpisało z poniższymi uczelniami:

Dadatkowo, studenci do samodzielnej nauki oprogramowania mogą skorzystać z darmowej wersji studenckiej dostępnej TUTAJ

Jeśli jesteś zainteresowany dostęp do oprogramowania Ansys, a Twoja uczelnia jest na powyższej liście, skontaktuj się z nami.