Szukaj Logowanie Kontakt
             Aktualności Blog Kalendarz

  ANSYS Logo cropped 164px ANSYS Logo cropped 164px ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Logo cropped 164pxANSYS Logo cropped 164pxANSYS Logo cropped 164px
          ANSYS Elite Channel Partner

oprogramowanie bg

tloki z cylindrem LDANSYS jest największym na świecie producentem oprogramowania do symulacji komputerowej metodą elementów skończonych i objętości skończonych. Dzięki polityce sukcesywnego przejmowania pokrewnych technologii ANSYS inc. posiada najbardziej zaawansowane narzędzia do analiz numerycznych na rynku. 

Wszystkie moduły ANSYS funkcjonują na platformie ANSYS Workbench - jest to środowisko pracy (nie osobny produkt), który umożliwia wymianę danych między wszystkimi programami ANSYS. Workbench dostarcza inżynierom wszystkie narzędzie potrzebne do wydajnej pracy nad modelem: od przygotowania geometrii przez przygotowanie siatki po obróbkę wyników. 

ANSYS oferuje narzędzia do wykonywania analiz numerycznych zarówno dla osób doświadczonych w tej dziedzinie jak i dla tych, którzy chcą jedynie szybko uzyskać odpowiedź na pytanie "a co jeśli?". Ważne jest natomiast to, że bez względu na poziom wiedzy użytkownika - wyniki są tak samo wiarygodne.

 

Platforma ANSYS Workbench

ANSYS Workbench to otwarta platforma, na której funkcjonują wszystkie moduły ANSYS do symulacji przepływów, mechaniki i elektromagnetyzmu. ANSYS Workbench to nie osobny produkt tylko środowisko pracy. Mona o nim myśleć jak o systemie operacyjnym umozliwiającym współpracę wszystkich modułów ANSYS.

Zasadnicze cechy ANSYS Workbench:

  1. Multiphysics – Jedna platforma - wszystkie symulacje. Technologiczna przewaga ANSYS. 
  2. Zautomatyzowana optymalizacja parametryczna. Parametrem może być zarówno cecha geometryczna jak i warunek brzegowy. 
  3. Jednolity schemat pracy. Wszystkie moduły pracują w jednolitym schemacie co ułatwia prace w zespole i współpracę między działami.
  4. HPC – High Performance Computing. Dzięki ścisłej współpracy z NVIDIA i Intel ANSYS dostarcza swoim Klientom najszybsze oprogramowania do symulacji komputerowej.
  5. Dwukierunkowy interfejs do systemów CAD oraz inżynierski system CAD - SpaceClaim Direct Modeler.
  6. ANSYS Customization Toolkit (ACT) - użytkownik może w prosty i szybki sposób dopisać własną funkcjonalność w języku Python.

Więcej szczegółów o ANSYS Workbench

Przewaga ANSYS

KALENDARZ

ANSYS DLA MENADRŻERÓW

REFERENCJE

USŁUGI MESCO