Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty? Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

BLOG MESCO

Zapraszamy na naszego bloga, na którym znajdują się artykuły zawierające porady praktyczne, nowości oraz opisy ciekawych symulacji wykonanych zarówno przez MESco jak i naszych klientów.

ANSYS Elite Channel Partner

Miło jest nam poinformować, że MESco otrzymało status ANSYS Elite Channel Partner, a tym samym zostaliśmy jedynym w Polsce Channel Partnerem z tym tytułem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

Symulacja materiałów sypkich i cząstek

Zapraszamy na seminarium poświęcone symulacji materiałów sypkich i cząstek.
Miejsce: Bytom
Data: 3 października 2019r.

previous arrow
next arrow
Slider

point a to point bSerdecznie zapraszamy na kolejną edycję warsztatów dla naszych komercyjnych klientów z aktywną usługą TECS.

Jak zawsze, staramy się przedstawić wyselekcjonowane tematy, które przewijają się w czasie naszych spotkań i rozmów z Państwem.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci są osobami zajętymi i przy całej sympatii do oprogramowania ANSYS, często nie mają czasu zagłębiać się w nowinki. W związku z tym, podczas organizowanych warsztatów skupimy się na nowych funkcjonalnościach, które ułatwiąją oraz zwiekszają efektywność pracy w ANSYSie. W tym roku proponujemy dwie sesje: mechaniczną i przepływową.

Podczas sesji mechanicznej zostaną zaprezentowane nowe możliwości tworzenia siatek w SpaceClaim DM oraz nowy interfejs ANSYSa. Natomiast podczas sesji przepływowej zostaną przedstawione nowe narzędzia do generacji siatek, nowy interfejs oraz nowe narzędzie do obróki wyników.

 

Terminy warsztatów:

7 sierpnia 2019 godzina 10:00 - 14:00 - sesja mechaniczna oraz sesja przepływowa

 

Każda firma jest uprawniona dla wysłania bezkosztowo tylu pracowników, ile licencji solwerowych posiada (*)

 

Agenda warsztatów:

sesja mechaniczna sesja przepływowa
  1. Generacja siatki w ANSYS SpaceClaim DM.
  2. Szybkie sprawdzenie konstrukcji w ANSYS Discovery Live.
  3. Nowy interfejs ANSYSa.
  4. Nowe bazy materiałów z Granta Design.
  1. Szybkie sprawdzenie modelu w ANSYS Discovery Live.
  2. Generacja siatki w Fluent Meshing.
  3. Nowe okno Fluenta oraz tworzenie wyrażeń.
  4. Postprocessing wyników w Ensight.

* Istnieje możliwość wysłania większej ilości osób niż ilość posiadanych licencji solwerowych. Koszt uczestnictwa to 500 zł netto / osobę.

Formularze zapisów: