Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty? Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

ANSYS - PROJEKTOWANIE
W OPARCIU O SYMULACJE

Dzięki niebywałej dokładności i szybkości działania ANSYS umożliwia wirtualne prototypowanie w skali i dokładności niedostępnej w żadnym innym oprogramowaniu.

ANSYS DLA UCZELNI WYŻSZYCH

ANSYS posiada bardzo bogatą ofertę pakietów licencji akademickich zarówno do dydaktyki jak i do badań i współpracy z przemysłem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

previous arrow
next arrow
Slider

Dfr Solutions jest producentem oprogramowania Sherlock Automated Design Analysis który umożliwia elektronikom wykonanie w łatwy sposób analiz termicznych i mechanicznych projektowanych układów scalonych. Sherlock jest brakującym ogniwem w procesie projektowym układów elektronicznych. Standardowo symulacje mechaniczne, przepływowe czy termiczne układów PCB były wykonywane przez osobny zespół przeznaczony do symulacji komputerowej. Dzięki narzędziom Dfr Solutions elektronicy mogą w zautomatyzowany sposób zweryfikować swój projekt pod kątem kryteriów wcześniej nie branych pod uwagę.

how sherlock worksSherlock automatycznie zamienia modele ECAD i MCAE na model elementów skończonych i pozwala wykonywać następujące analizy:

Pełna integracja produktów Dfr powinna zakończyć się w drugiej połowie roku. Do tego czasu na naszej stronie pojawi się więcej szczegółów o nowych produktach ANSYS. Więcej informacji o zakupionej technologii znajdą Państwo na stronach: