Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner


SYMULACJA 2016

Warsztaty i fotogaleria
 

Warszaty jakie miały miejsce podczas Konferencji Symulacja 2016:


Optymalizacja parametryczna (FSI)  
APDL w ANSYS Workbench  
Analizy zmęczeniowe w ANSYS Fatigue Module

Moduł Ansys Fatigue Tool jest relatywnie prostym w użyciu narzędziem, dzięki któremu możemy szybko uzyskać informacje o trwałości naszego produktu. Fatigue Tool pracuje na wynikach już wykonanej analizy statycznej i jest dostępny wewnątrz środowiska Ansys Mechanical. Dodatkowo moduł Fatigue od wersji R17 jest dostępny w licencji Mechanical Pro i nie ma konieczności wykupienia dodatkowej licencji. W czasie warsztatów zostanie przeprowadzone krótkie wprowadzenie do teorii zmęczenia materiałów oraz zostaną przedstawione możliwości modułu Fatigue Tool.

 Fotogaleria:


Zdjęcie grupowe: Uczestnicy SYMULACJA 2016

 

Obrady podczas SYMULACJA 2016

 

Seminarium i warsztaty podczas SYMULACJA 2016


W trakcie Konferencji SYmulacja 2016, uczestnicy mieli możliwość zapoznać się również z nowinkami z zakresu rzeczywistości wirtualnej.
Firma HP (Mesco, jako preferowany partner HP) przedstawiła, prócz najbardziej popularnych stacji roboczych HP Z840, Z640 również nowości w postaci mobilnej stacji roczej HP ZBook Studio, monitora 34" z zakrzywionym ekranem o proporcjach 21:9  HP Z34c, monitora do rzeczywistości wirtualnej HP ZVR.
Firma Blue Technology przedstawiła portfolio swoich najmocniejszych komputerów stacjonarnych oraz mobilnych z rodziny Hyperbook.
Również dzięki uprzejmości w/w firmy, uczestnicy konferencji mieli cały czas możliwość przetestowania najnowszych na rynku gogli do rzeczystości wirtualnej: Oculus Rift oraz HTC Vive.
Patronem medialnym, jak co roku, zostało czasopismo Mechanik.
 

ANSYS DLA MENADRŻERÓW

ZASTOSOWANIA