Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

night office shirt mail

Oferty Pracy

Na tej stronie znajdują się oferty pracy w MESco oraz oferty naszych Klientów. 

W MESco, w nieformalnej atmosferze, działa ekosystem wartościujący kreatywność i zaangażowanie pracowników. Pracujemy proaktywnie dostosowując się do bardzo dynamicznego rynku jak i do rozwoju technologii ANSYSa. Realizujemy ciekawe i nietuzinkowe projekty, często z pogranicza wielu fizyk. Jeżeli jesteś pasjonatem symulacji, jesteś zmotywowany i nastawiony na rozwój, chciałbyś dołączyć do najlepszego zespołu, to nie czekaj i wyślij swoje podanie.

Jeśli są Państwo zainteresowani umieszczeniem swojego ogłoszenia o pracę, prosimy o kontakt.

Staże i praktyki

MESco Sp. z o.o. bardzo poważnie traktuje edukacje młodego pokolenia inżynierów. Tego samego oczekujemy od osób, które ubiegają się miejsce na staż. W związku z tym mamy stale otwartą rekrutacje aby mieć pewność, że przyjmujemy osoby, które wiążą swoją przyszłość zawodową z symulacją komputerową.

Od kandydatów oczekujemy podstawowej znajomości oprogramowania ANSYS i wiedzy z zakresy metod numerycznych. Chcemy aby osoby kandydujące posiadały sprecyzowane zainteresowania w dziedzinie symulacji komputerowej.

Wszyscy uczestnicy stażów i praktyk biorą udział w pracach projektowych i badawczych wykonywanych dla naszych Klientów. Nie ma przysłowiowego parzenia kawy, czyszczenia piwnic, robienia stron internetowych itp.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie CV.

 

MESco szuka pracowników!

recruitment icon 30W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowiska Account Manager/ Product Manager, Application Engineer - symulacje mechaniczne oraz Application Engineer - symulacje elektroniki.

Czytaj więcej...