Szukaj Logowanie Kontakt
             Aktualności Blog Kalendarz

  ANSYS Logo cropped 164px ANSYS Logo cropped 164px ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Logo cropped 164px ANSYS Logo cropped 164px 
    ANSYS Elite Channel Partner

Wszystkie przedstawione projekty są jedynie drobnym wycinkiem prowadzonych przez nas prac rozwojowych produktów naszych Klientów. Technologia ANSYS Mechanical  pozwala nam podejmować wyzwania niedostępne dla naszej konkurencji.
Dużą korzyścią z korzystania z usług MESco w zakresie symulacji komputerowej metoda elementów skończonych jest fakt, że każdy projekt może być bazą do wdrożenia oprogramowania ANSYS. 
Zakres naszych prac z mechaniki obejmuje:  statykę, dynamikę, termikę, problemy nieliniowe, optymalizację, symulację pracy i testów produktu, kinematyczne analizy mechanizmów (MBS/MSS) i wiele, wiele innych.

 

Analiza Wytrzymałościowa Kołpaka Turbogeneratora

TurboW pracy przedstawiono rozkład przemieszczeń i naprężeń kołpaka turbogeneratora TWW-200 2A, przy zwiększonej prędkości obrotowej w czasie wyważania, 3600 [obr/min]. Obliczenia zostały wykonane za pomocą Metody Elementów Skończonych w programie Ansys Mechanical 15.0.

Czytaj więcej...

Symulacje pożarowe

TermikaObliczenia bezpieczeństwa pożarowego na modelach sprzężonych, łączących mechanikę płynów, termikę i wytrzymałość. Opis wykorzystania oprogramowania MES i CFD do analiz sytuacji pożarowych w świetle obowiązujących w Polsce norm. 

Czytaj więcej...

ZASTOSOWANIA

Oprogramowanie

ANSYS WORKBENCH