Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

zastosowanie bg

                 Od początku swojej działalności firma MESco z zaangażowaniem wspiera naukę i rozwój, obejmując swoim patronatem coraz więcej prestiżowych uczelni technicznych i kreatywnych zespołów studenckich. Dzięki temu uniwersytety zyskały nieodpłatny dostęp do najlepszego dostępnego na rynku oprogramowania. Natomiast wsparcie zespołów studenckich na tych uczelniach, pozwala wielu młodym ludziom rozwijać swoje pasje i poszerzać kwalifikacje, a pracodawcom liczyć na kompetentnych, zdolnych i chętnych do podejmowania nowych wyzwań pracowników.

sponsoringi

                W ramach podpisanych umów o współpracy, uczelnie techniczne otrzymały bogate pakiety licencji Ansys, w ramach których możliwe jest wykonanie analiz mechanicznych, przepływowych oraz elektromagnetycznych. Dostarczone oprogramowanie może zostać wykorzystane zarówno do prowadzenia badań naukowych, jak i dydaktyki. Poza dostępem do licencji Ansys zapewnia również specjalistyczne szkolenia dla pracowników i studentów na preferencyjnych warunkach, materiały dydaktyczne dla prowadzących zajęcia oraz wsparcie w ramach prowadzonych badań rozwojowych.

              

                Dotychczas MESco umowę o współpracy podpisało z poniższymi uczelniami:

Dadatkowo, studenci do samodzielnej nauki oprogramowania mogą skorzystać z darmowej wersji studenckiej dostępnej TUTAJ

Jeśli jesteś zainteresowany dostęp do oprogramowania Ansys, a Twoja uczelnia jest na powyższej liście, skontaktuj się z nami.

 

ANSYS WORKBENCH

KALENDARZ

Oprogramowanie

SZKOLENIA

ZASTOSOWANIA