Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

zastosowanie bg

 pexels photo 12064

Oprogramowanie ANSYS jest najpopularniejszym oprogramowaniem wśród inżynierów zajmujących się symulacją komputerową. Łączy w sobie bardzo szerokie możliwości numeryczne, łatwość użytkowania i otwartą architekturę. 

Poniżej znajdują się wszystkie informacje o rodzajach licencji akademickich i zasadach użytkowania. Znajdą tu też Państwo artykuły poświęcone wsparciu technicznemu, licencjach dla całych uczelni oraz kilka słów o licencjach dla kół studenckich i studentów. 

Żaden student, naukowiec czy inżynier nie musi długo szukać pracy jeśli potrafi korzystać z oprogramowania ANSYS. 

W razie potrzeby dodatkowych informacji - prosimy o kontakt. 

Rodzaje licencji i pakiety

Licencje akademickie oprogramowania ANSYS są podzielone na pakiety według "fizyk": Mechanical, CFD, EM, HF. W ramach pakietów użytkownik otrzymuje pełen zestaw narzędzi do symulacji wybranych dziedzin fizyki. 

ANSYS posiada 3 poziomy licencji akademickich: Teaching (dydaktyka), Research (badania naukowe) i Associate (badania przemysłowe). 

Czytaj więcej...

Licencja ANSYS Campus Solution

CampusSolutionLicencja ANSYS Campus Solution to kompleksowe rozwiązanie dla uczelni, które pozwala znacznie obniżyć koszty równocześnie ułatwiając dostęp do technologii ANSYS nie tylko kadrze naukowej ale i studentom.Jest to ważne ponieważ ANSYS to wiodące oprogramowanie w przemyśle.

Czytaj więcej...

ANSYS Student

ANSYS Student to darmowa licencja pakietu ANSYS Mechanical and CFD do samokształcenia studentów. Jest to doskonała rozwiązanie dla osób które chcą poznać możliwości i funkcjonalność oprogramowania ANSYS. Jest to również możliwość do pracy w domu nad modelem (np. nad siatką lub geometrią).

Czytaj więcej...

Support dla Klientów akademickich

Wsparcie techniczne dla Klientów akademickich różni się od wpsarcia prowadzonego dla Klientów komercyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby zapoznać się z zasadami wsparcia technicznego dla Klientów posiadających licencje akademickie.

Czytaj więcej...

MESco wspiera polskie uczelnie techniczne

IMG 0670W ostatnim czasie MESco podpisało kilkanaście umów o współpracy z polskimi uczelniami technicznymi. Więcej informacji na temat korzyści wynikających z podpisanych umów oraz szczegółów dostarczanego wsparcia wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

ANSYS WORKBENCH

KALENDARZ

Oprogramowanie

SZKOLENIA

ZASTOSOWANIA