Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - Manipulatory 3D
             Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty? Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

ANSYS - PROJEKTOWANIE
W OPARCIU O SYMULACJE

Dzięki niebywałej dokładności i szybkości działania ANSYS umożliwia wirtualne prototypowanie w skali i dokładności niedostępnej w żadnym innym oprogramowaniu.

ANSYS DLA UCZELNI WYŻSZYCH

ANSYS posiada bardzo bogatą ofertę pakietów licencji akademickich zarówno do dydaktyki jak i do badań i współpracy z przemysłem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

previous arrow
next arrow
Slider


Jako rozszeżenie do stacji roboczych polecamy urządzenia wskazujące - manipulatory 3D firmy 3D Connection.

Manipulatory 3D firmy 3D Connection to zewnętrzne kontrolery współpracy z systemami CAx, umożliwiające dodatkowe możliwości współpracy z modelami 3D. Pozwalają użytkownikowi na intuicyjną i precyzyjna manipulację modelem z wykorzystaniem 6 stopni swobody ruchu, przy jednoczesnym przesuwaniu, przybliżaniu i oddalaniu oraz obracaniu obiektami 3D we wszystkich kierunkach. Urządzenia 3D Connection oferują również, poprzez programowalne przyciski, szybki dostęp do wybranych przez użytkownika funkcji systemu.  Z wykorzystaniem urządzeń firmy 3D Connection uzyskujemy nie tylko wygodę, ale również wydajność pracy.  Manipulatory skutecznie wspomogą w pracy projektantów trójwymiarowego świata, inżynierów, architektów, jak i artystów oraz entuzjastów grafiki 3D.

Manipulatory 3D są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem oferowanym przez firmę MESCO (w tym ANSYS).

Za pomocą manipulatorów 3D można kontrolować również pracę dowolnych aplikacji komputerowych, począwszy od programu Microsoft Outlook, a skończywszy na grze The Sims :). Oznacza to w praktyce, że przed ponad milionem użytkowników urządzeń firmy otwierają się zupełnie nowe możliwości pracy i rozrywki.

Dostępne modele:

Space Pilot Pro:

Space Mouse Pro:

Space Mouse Pro Wireless:

Space Mouse Wireless:

Space Navigator:

Space Navigator for Notebooks:

W przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym biurem