Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

symulacja bg

AGH Logo

"MESco Sp. z o.o. było współorganizatorem Letniej Szkoły Energetyki na Akademii Górniczo-Hutniczej. Celem prowadzonych między innymi przez MESco warsztatów było zapoznanie uczestników z podstawami numerycznej mechaniki płynów (CFD) oraz praktyczne opanowanie jednego z najbardziej zaawansowanych narzędzi – pakietu ANSYS Inc. Jesteśmy pod dużym wrażeniem umiejętności dydaktycznych oraz wiedzy pracowników MESco. Z pewnością będziemy chcieli wspólnie organizować kolejne tego typu wydarzenia."

dr hab. inż. Marek Jaszczur, Akademia Górniczo-Hutnicz

 

wdx logo

 

"Zanim podjęliśmy decyzję o współpracy z MESco sprawdziliśmy wielu dostawców i różne systemy do symulacji komputerowej. MESco wyróżnia profesjonalizm, wiedzą i elastyczność. Przeprowadzone szkolenia pozwoliły nam w pełni zrozumieć możliwości posiadanych narzędzi i skutecznie wdrożyć oprogramowanie ANSYS w proces projektowy.Wysoki poziom kompetencji pracowników MESco daje nam pewność profesjonalnego wsparcia kluczowych działań naszej firmy.

Z pełnym przekonaniem polecamy współpracę z firmą MESco oraz oprogramowanie ANSYS."

Dyrektor R&D, Mikołaj Ruta, WDX S.A.GBR Logo

"Na szkoleniach organizowanych przez firmę Mesco byłem wielokrotnie i prowadzone były przez różne osoby. Szkolenia odbywały się w miłej i spokojnej atmosferze. Każdy uczestnik miał do dyspozycji oddzielny komputer, na którym mógł wykonać ćwiczenia pod czujnym okiem prowadzącego. Na szkoleniach zawsze były przygotowane materiały dydaktyczne z zakresu teorii oraz modele na których można było wykonać obliczenia. Prowadzący wykazywał się dużym doświadczeniem oraz wiedzą fachową. Przeprowadzony kurs zawsze był inspiracją do wykonywania bardziej skomplikowanych analiz, a po kursie firma Mesco zawsze służyła pomocą.

Polecam wszystkim szkolenia w firmie Mesco."

Mariusz Kubik, Design Engineer Specialist, Greenbrier Europe

Bury Logo

"Fachowe podejście do tematu pod kątem zawodowym, duże doświadczenie i wiedza merytoryczna. Szkolenie przebiegało w miłej i przyjemnej atmosferze. Świetnie przygotowane materiały, z których przerobiliśmy dużo ćwiczeń i praktycznych przykładów zastosowań. Każdy z uczestników znalazł dużo przydatnych informacji, które później zastosował w pracy. Ze szkolenia wynoszę pełną satysfakcję i zdecydowanie polecam innym przyszłym kursantom."

Damian Łabusiewicz, Mechanical Simulation & Analysis Engineer, Bury Sp. z o.o.

UTH Logo

"Chciałbym podziękować za bardzo profesjonalnie poprowadzony i zorganizowany kurs ANSYS, którego byłem uczestnikiem w dniach 7-9 maja 2019. Zarówno prowadzenie szkolenia przez pana Tomasza Kądziołka, jak i pomoc organizacyjna pań z Sekretariatu MESco były perfekcyjne. Był to bardzo dobry początek mojej przygody z ANSYS."

dr inż. Jerzy Wojciechowski, Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. K. Pułaskiego w Radomiu

 

MEL

"Firma MESco na zlecenie Politechniki Warszawskiej - Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa przeprowadziła cykl szkoleń dla pracowników naukowych i doktorantów naszej Uczelni z zakresu użytkowania oprogramowania ANSYS.

Uczestnicy, po dokonaniu oceny szkoleń w skład której wchodziło między innymi: przygotowanie trenerów, ich umiejętności i wiedzę oraz użyteczność przekazanej wiedzy w o materiały szkoleniowe, ocenili szkolenia na poziomie bardzo dobrym. Również biorąc pod uwagę sprawy organizacyjne oraz kontakty na poziomie administracyjnym, współpraca z firmą MESco układała się bez zarzutu.

Uwzględniając powyższe, rekomendujemy MESco jako godną polecenia firmę świadczącą usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie."

Prof. dr hab. inż. Jerzy Banaszek, Dziekan

 

politechnikalodzka

"(...) Pragnę podkreślić fakt, iż realizacja założonego planu badawczego pod kątem badań numerycznych zjawiska dynamicznego uderzenia pocisku nie jest łatwym procesem. Jednakże stała współpraca z firmą MESco pozwoliła mi osiągną założone cele badawcze i uzyskać satysfakcjonujące wyniki."

Justyna Dominiak, Politechnika Łódzka, Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Zobacz pełny list referencyjny

hsw logo

"Informujemy, że firma MESco mieszcząca się w Tarnowskich Górach przy ul. Górnicza 20a przeprowadziła dla nas szkolenia z ANSYS AIM (...). Szkolenia te zostały przeprowadzone należycie i rekomendujemy firmę MESco Sp. z o.o. jako godną polecenia firmę świadczącą usługi szkoleniowe na najwyśzym poziomie"

Piotr Sikora, Specjalista Konstruktor, Huta Stalowa Wola

 

ANSYS DLA MENADRŻERÓW

SZKOLENIA

USŁUGI MESCO