Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązanie w postaci kompletnego stanowiska (stacji roboczej + peryferia)  wraz z preinstalowanym oprogramowaniem.  

Zapewniemy, że zaproponowana konfiguracja sprzętowa spełni Państwa oczekiwania.

Każdy z komputerów będzie posiadał preinstalowany i skonfigurowany system operacyjny oraz wybrane przez Państwa oprogramowanie zakupione w naszej firmie.  Otrzymują Państwo gotowe narzędzie do pracy.   Możliwy jest również leasing oprogramowania i sprzętu.
 

ANSYS Hardware
Refresh ROI Calculator
Kalkulator do obliczeń po jakim czasie zwróci się inwestycja w dobry sprzęt komputerowy (stacje robocze) oraz rekomendacja odpowiedniego rozwiązania sprzętowego do aktualnego zaplecza i możliwości firmy. Polecamy zapoznać się z wykresami.
Stacje robocze HP i ANSYS Stacje robocze HP w obliczeniach numerycznych w ANSYS
Zapytaj nas o cenę Wypełnij formularz, prześlemy Ci ofertę

W przypadku pytań prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.z naszym biurem.


Na rok 2018 firma HP odświeżyła rodzinę stacji roboczych serii Z, pojawiła się całkowicie nowa rodzina stacji roboczych Z2, Z4,Z6,Z8 oraz nowości w postacji stacji roboczej dedykowanej do VR.   Również w mobilnych stacjach roboczych zagościły nowinki.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Na rok 2016/2017 firma HP odświeżyła rodzinę stacji roboczych serii Z, a zwłaszcza: Z840, Z640, Z440 oraz mobilne stacje robocze Z-Book G3 (trzeciej generacji).
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Stacje robocze HP Z-Book w służbie NASA

120 mobilnych stacji roboczych HP ZBook 15 zostaje wysłanych
na Międzynarodową Stację Kosmiczną.

Nowe akceleratory SSD - PCIe

Akceleratory (dyski) PCIe zadomowiły się już na rynku, natomiast nowe rozwiązania od firmy HP w postaci układów Z Turbo Drive G2 i Z Turbo Drive Quad Pro zapewniają całkowicie nową wydajność i jakość w operacjach I/O, niedostępną do tej pory dla innych rozwiązań dostępnych na rynku. 

Nowy rekord HPC: 129k rdzeni w symulacji CFD

ANSYS podał złamanie kolejnej bariery ilości rdzeni  w symulacjach CFD. Nowy rekord wynosi 129000 rdzeni i dotyczy symulacji spalania w ANSYS Fluent przy użyciu wciąż rozwijanej technologii ANSYS HPC.  W analizie brały udział dwa centra komputerowe (NCSA oraz NERSC) oparte o superkomputery CRAY XC30.  Jest to kolejny rekord, pokazujący możliwości skalowalności obliczeń w oparciu o obecną technologię ANSYS HPC (High Performance Computing).  Dla przypomnienia, zeszłoroczny rekord  wynosił 'tylko' ;) 36000 rdzeni, co oznacza przyrost x3.6.
Więcej informacji w serwisach:
Engineering oraz Inside HPC

Nowości GPU: Intel Xeon Phi

ANSYS jest pierwszym kodem komercyjnym wykorzystującym nowy typ kart obliczeniowych - koprocesor Intel Xeon Phi.

Obliczenia w chmurze,
wynajem infrastruktury IT

Proponujemy naszym Klientom zupełnią nową jakość obliczeń w postaci usługi obliczeń w chmurze (cloud computing on demand) oraz wynajmu infrastruktury IT pod własne obliczenia : CADFEM Engineering Simulation Cloud.  Użytkownik jest zwolniony z kosztów  związanych z zakupem i utrzymaniem infrastruktury IT , personelu technicznego do jego obsługi oraz i technologi HPC wymaganej konfiguracji do wykonania obliczeń rozproszonych. Można skorzystać z własnej licencji ANSYS jak również wynająć kompletną infrastrukturę IT ze wskazaną licencją (licencjami) ANSYS.