AIM UI

Rosnące wymagania rynku powodują że symulacja jest wymagana na coraz wcześniejszym etapie projektu. Intuicja nawet najbardziej doświadczonych inżynierów powoli przestaje odgrywać kluczową rolę ze względu na rosnący poziom skomplikowania konstrukcji i wielofunkcyjny charakter większości produktów konsumenckich i przemysłowych. Dlatego powstał ANSYS AIM – aby umożliwić wstępną weryfikację pomysłów konstruktora.

ANSYS AIM jest niezwykle łatwym w użyciu ale zaawansowanym technologicznie narzędziem dla konstruktorów. Interfejs przypomina popularne systemy CAD. ANSYS AIM posiada zintegrowane moduły do optymalizacji parametrycznej, wytrzymałości, zmęczenia materiałów, ekstruzji, elektromagnetyzmu, przepływów.

ANSYS zrewolucjonizował rynek oprogramowania do symulacji komputerowej poprzez stałe usprawnianie ergonomii pracy i poszerzenie dostępnych możliwości. Dzisiaj nie trzeba być programistą lub wybitnym naukowcem aby korzystać z najbardziej zaawansowanej technologii numerycznej na rynku. Dzisiaj okres nauki interfejsu i sposobu działania oprogramowania ANSYS jest wielokrotnie szybszy niż kilka lat temu i stanowi barierę nie do przeskoczenia przez naszą konkurencję. AIM sim.process

Kiedy ANSYS stworzył platformę ANSYS Workbench większość dotychczasowych użytkowników ANSYS była bardzo sceptyczna, a w świadomości naszej konkurencji ANSYS Workbench funkcjonował jako "zabawka". Dzisiaj platforma Workbench to tzw. złoty standard u wszystkich, którzy stawiają na innowacyjne produkty i optymalne rozwiązania konstrukcyjne. 

Nadszedł czas na nową rewolucję: ANSYS AIM. AIM dalej przesówa granice dostępności symulacji komputrowej, udostępniając technologię ANSYS osobom nie będącym specjalistami w tej dziedzinie. Spójny interfejs dla wszystkich zagdanień, niespotykana łatwość w użytkowaniu i bezkonkurencyjna funkcjonalność sprawia, że ANSYS AIM wkrótce stanie się kolejnym flagowym produktem ANSYS.

Na tej stronie znajdą Państwo artykuły poświęcone ANSYS AIM. W razie pytań, prosimy o kontakt.

 

 

keep calm and try it yourselfANSYS AIM jest niezwykle łatwym w użyciu ale zaawansowanym technologicznie narzędziem dla konstruktorów. Interfejs przypomina popularne systemy CAD. Dzięki ergonomiii interfejsu użytkownik bardzo szybko uczy się samodzielnej pracy. Zachęcamy wszystkich konstruktorów i szefów działów konstrukcyjnych aby sprawdzili na czym polega technologiczna przewaga rozwiązań ANSYS.

Einstien AIM 1Na tej stronie znajdują się samouczki i studium przypadków w formie PDF oraz filmy z których możesz się dowiedzieć jak krok po kroku wykonać wybrany rodzaj symulacji. Dla wszystkich Klientów MESco, posiadających usługę wsparcia technicznego możliwe jest uzyskanie darmowego szkolenia dla konstruktorów z ANSYS AIM.

 

heat exchanger multi results Zdecydowaną przewagą ANSYS AIM jest fakt że w tle bardzo prostego i intuicyjnego interfejsu pracuje wiodąca na rynku technologia ANSYS. Możliwości te są dużo większe niż typowych dodatków do systemów CAD.