Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - OPTIS SPEOS
             Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty? Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

ANSYS - PROJEKTOWANIE
W OPARCIU O SYMULACJE

Dzięki niebywałej dokładności i szybkości działania ANSYS umożliwia wirtualne prototypowanie w skali i dokładności niedostępnej w żadnym innym oprogramowaniu.

ANSYS DLA UCZELNI WYŻSZYCH

ANSYS posiada bardzo bogatą ofertę pakietów licencji akademickich zarówno do dydaktyki jak i do badań i współpracy z przemysłem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

previous arrow
next arrow
Slider

Light Modeling reference

ANSYS SPEOS to narzędzie przeznaczone do symulacji promieni świetlnych, pozwalające zaprojektować kompletny system optyczny szybko i dokładnie.

human interfacesLepsze zrozumienie i kontrola zachowania światła w projektowanym produkcie daje możliwość udoskonalania go na każdym etapie jego projektowania. Symulacja w SPEOS pomaga dopracować kwestie wydajności i zgodności z produktu pod konkretne certyfikacje i normy.

SPEOS poprawia szybkość projektowania i renderowania urządzeń optycznych, jak i optoelektronicznych, tj. światła samochodowe, wyświetlacze i kamery. Projektanci mogą teraz bezproblemowo modelować skomplikowane zintegrowane zadania inżynierii mechanicznej i optycznej za pomocą oprogramowania CAD.

Aby ułatwić pracę konstruktorów, obecne wersje oprogramowania ANSYS SPEOS współdziałają w obrębie interfejsu wiodących platformam CAD, takich jak: CATIA V5, NX, SOLIDWORKS, Creo Parametric.

SPEOS to najbardziej realistyczne rozwiązanie do ulepszania istniejących i tworzenia nowych, innowacyjnych systemów optycznych.BlackBody Bonsai OLED Lamp SPEOS reference

Z biegiem lat ANSYS SPEOS stał się prawdziwym wyznacznikiem najwyższego standardu symulacji światła. Większość dzisiejszych systemów oświetleniowych: przewodniki świetlne, wyświetlacze, czujniki, systemy śledzenia, projekcje obrazów, okulary VR, rozpoznawanie palców, sprzęt biomedyczny, a nawet implanty wewnątrzgałkowe są tworzone dzięki Technologii ANSYS SPEOS.

Przemysł samochodowy oraz lotniczy w bardzo szerokim zakresie korzystają z technologii SPEOS. Przy jego użyciu projektowane są nowe modele samolotów , jak i samochodów; także ich kokpity, sterownie oraz przestrzeń pasażerska są konstruowane i testowane w środowisku ANSYS.

Wirtualne makiety OPTIS charakteryzuje tak wysoka dokładność, iż na ich podstawie projektant może podejmować decyzje dotyczące kształtu powierzchni oraz zastosowanych na nich materiałach, zmaksymalizować widoczność i czytelność informacji, poprawić komfort i bezpieczeństwo, a nawet więcej - zoptymalizować postrzegany odbiór produktu zgodnie z zadanymi przez projektanta wytycznymi. 

 

Dlaczego warto inwersować w symulację

 

 

 

Więcej o ANSYS Optis