Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - ANSYS Electronic Desktop: wiele modułów - jeden interfejs
             Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty? Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

ANSYS - PROJEKTOWANIE
W OPARCIU O SYMULACJE

Dzięki niebywałej dokładności i szybkości działania ANSYS umożliwia wirtualne prototypowanie w skali i dokładności niedostępnej w żadnym innym oprogramowaniu.

ANSYS DLA UCZELNI WYŻSZYCH

ANSYS posiada bardzo bogatą ofertę pakietów licencji akademickich zarówno do dydaktyki jak i do badań i współpracy z przemysłem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

previous arrow
next arrow
Slider

ANSYS Electronic Desktop: wiele modułów - jeden interfejs

AEDT2

ANSYS Electronics Desktop (AEDT) jest platformą przeznaczoną do symulacji elektromagnetycznej, obwodowej i systemowej. ANSYS Electronics Desktop pełni funkcję Pre i Post procesora dla szerokiej grupy narzędzi do obliczeń elektromagnetycznych. W ramach środowiska AEDT dostępne są flagowe moduły ANSYS’a takie jak: HFSS, Maxwell, Q3D Extractor, Simplorer, RMxprt.

ANSYS Electronics Desktop w pełni współpracuje z modułem ANSYS DesignXplorer umożliwiając optymalizację paramteryczną urządzeń elektronicznych i elektrycznych.

Dzięki ANSYS Electronics Desktop mamy możliwość wykonania analizy elektromagnetycznej, a następnie rozszerzenia jej o analizę obwodową lub systemową w ramach jednej platformy.