Szukaj Logowanie Kontakt

„APATOR POWOGAZ” S.A.

w Poznaniu

Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła w Polsce
poszukuje kandydata na stanowisko:

INŻYNIER ROZWOJU – SPECJALISTA SYMULACJI ANSYS

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie symulacji przepływowych;
  • Przeprowadzanie symulacji fizyki w środowisku Ansys z zakresu mechaniki płynów, a także w ograniczonym stopniu z zakresu mechaniki, wytrzymałości materiałów oraz transferu ciepłana potrzeby symulacji sprzężonych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 90-cio letnią tradycją;
  • Możliwość zwiększania kompetencji zawodowych;
  • Doskonałą lokalizację miejsca pracy – Poznań-Jeżyce;
  • Pracę w zróżnicowanym środowisku ekspertów z branży;
  • Korzystanie z Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Przejrzysty system premiowania;
  • Dodatkowe benefity (karty sportowe Benefitsystems, prywatna opieka medyczna LUXMED);
  • Możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego;
  • Zapewniamy różnorodny i ciekawy pakiet socjalny finansowany z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem;
  • Bezpłatne miejsce parkingowe na parkingu zakładowym;

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, technicznego;
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomości zagadnień z symulacji MES, Meshing, zagadnienia z zakresu symulacji przepływu;
  • Zaawansowanej znajomości obsługi komputera, w tym programów inżynierskich;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2;
  • Znajomości Ansys CFX lub Fluent
  • Znajomości oprogramowania do modelowania 3D;
  • Znajomości MS Excel;
  • Znajomości rysunku technicznego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres iwona.prokopowicz@apator.com

Przewaga ANSYS

ANSYS WORKBENCH