Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - Symulacja 2015
             Szukaj Logowanie Kontakt

SYMULACJA 2015 to dwunaste spotkanie użytkowników systemów symulacji komputerowej.  Tym razem gościny udzieli nam hotel 'Warszawianka' w Serocku.  Tradycyjnie już uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z symulacja komputerową poprzez wygłoszenie referatu oraz podczas rozmów kuluarowych.

 

SYMULACJA 2015

INFORMACJE
termin:

 22 - 24 kwiecień 2015

miejsce:
Hotel Warszawianka
Serock, Jachranka 77
organizator:
 MESco
kontakt:
Urszula Horzela
tel: +48/32/768-36-36
fax:+48/32/768-36-35
e@mail
informacje:


  Folder Symulacja 2015
  Agenda Symulacja2015

 

Symulacja 2015 to dwunaste już spotkanie użytkowników ANSYS oraz osób związanych z symulacją komputerową. Konferencja skierowana jest do kadry kierowniczej, inżynierów rozwoju produktu oraz osób zajmujących się analizami numerycznymi w pracach badawczych. Spotkanie daje możliwość poznania zakresu zastosowań oprogramowania ANSYS w różnych dziedzinach przemysłu. 

W  czasie ostatnich lat obserujemy dynamiczny rozwój rodzimego przemysłu. Poprzez stopniowe wprowadzanie nowoczesnych metod projektowania polscy producenci mogli stawić czoła rosnącym wymaganiom rynku i w wielu branżach stać się czołowym graczem na rynku europejskim.
   Referaty

  Warsztaty praktyczne

  Fotogaleria

 

  Zobacz również edycje Symulacji z lat poprzednich


Symulacja 2015

SYMULACJA 2015 to dwunaste spotkanie użytkowników systemów symulacji komputerowej.  Tym razem gościny udzieli nam hotel 'Warszawianka' w Serocku.  Tradycyjnie już uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z symulacja komputerową poprzez wygłoszenie referatu oraz podczas rozmów kuluarowych.

Czytaj więcej...

Symulacja 2015 - warsztaty

SYMULACJA 2015

WARSZTATY, SZKOLENIA, FOTOGALERIA
 

SYMULACJA 2015 - strona główna


Warsztaty komputerowe SYMULACJA 2015:Analiza sprzężona :
ANSYS Simplorer z ANSYS FLUENT
ANSYS Simplorer jest narzędziem umożliwiającym wykonywanie analiz kompletnych systemów składających się z części elektrycznych, mechanicznych, termicznych, hydraulicznych oraz przepływowych. W trakcie warsztatów przedstawiona zostanie funkcjonalność programu Simplorer oraz zaprezentowana zostanie możliwość sprzężenia z Fluentem. Podczas warsztatów uczestnik będzie miał możliwość zbudowania prostego modelu przepływowego w programie ANSYS Fluent, a następnie sprzężenie go z Simplorerem – umożliwi to zadawanie parametrów wejściowych w Fluencie oraz obserwację parametrów na wyjściu układu. Ostatnim etapem warsztatów będzie poszerzenie przykładu o prosty układ sterowania.
 

 

Modelowanie i analiza połączeń śrubowych
w środowisku ANSYS Workbench

Omówienie róznych podejść podczas modelowania połączeń śrubowych w ANSYS Workbench

Wstęp do
ANSYS Customization Suite

ACS to narzędzie do tworzenia i integracji własnych funkcji wewnątrz środowiska ANSYS Workbench.  Efektem końcowym są skompilowane rozszerzenia (tzw extensions, pliki *.wbex), które można dodać do środowiska ANSYS Workbench za pomocą mechanizmu 'Extensions'.   Integracja następuje na poziomie modułów: DM, DX, Mesh, Mechanical.
ACS bazuje na dodatkowej licencji ANSYS ACS w oparciu o język XML oraz Python.  Pozwala również na integrację wewnątrz istniejącego już kodu makr APDL.  Warszataty mają za zadanie przybliżyć filozofię działania mechanizmu Extensions w środowisku ANSYS Workbench.
Dotyczy to biblioteki już istniejących wtyczek (extensions), do których instakacji nie jest potrzebna dodatkowa licencja, jak i sposób tworzenia i kompilowania własnych wtyczek Extensions.

 


Fotogaleria:Zdjęcie grupowe: Uczestnicy SYMULACJA 2015

Obrady podczas SYMULACJA 2015Wręczenie nagród wyróżnionym referatomWarsztaty komputerowe
Dodatkowe atrakcje

 

SYMULACJA 2015 - strona główna

 

ANSYS DLA MENADRŻERÓW

ZASTOSOWANIA