Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - Dołącz do zespołu High Technology Machines w Gliwicach
             Szukaj Logowanie Kontakt

Firma High Technology Machines Sp. z o.o. działająca w sektorze nowoczesnych technologii poszukuje osób na stanowisko:

Inżynier ds. analiz wytrzymałościowych

Oferta jest skierowana zarówno do doświadczonych inżynierów jak i absolwentów uczelni i szkół technicznych oraz dla studentów ostatniego roku studiów magisterskich.

Miejsce pracy: Gliwice/delegacje na terenie Polski

Główne obowiązki:

  • wykonywanie analiz wytrzymałościowych przy użyciu metody elementów skończonych (MES) oraz metod analitycznych;
  • symulowanie zjawisk dynamicznych lub/i przepływów (CFD, FSI);
  • opracowanie, analiza oraz interpretacja wyników obliczeń;
  • przygotowanie raportów z analiz oraz dokumentacji;
  • prezentowanie wyników podczas przeglądów projektów;
  • współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa przy projektowaniu, testach, tworzeniu dokumentacji podczas całego cyklu życia produktu;
  • terminowe oraz prawidłowe realizowanie postawionych celów;
  • przestrzeganie norm prawnych obowiązujących na danym stanowisku pracy, w tym przepisów prawa pracy, BHP, ochrony środowiska oraz innych wewnętrznych aktów normatywnych i aktualizowanie swojej wiedzy w tym zakresie.

Wymagania:

  • wyższe techniczne, ewentualnie ostatni rok studiów (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka i pokrewne);
  • wiedza z zakresu mechaniki ogólnej, wytrzymałości materiałów i konstrukcji, teorii plastyczności oraz zagadnień związanych z wytrzymałością zmęczeniową;
  • znajomość programu wykorzystywanego przy przygotowywaniu i wykonywaniu obliczeń wytrzymałościowych metodą MES – ANSYS;
  • doświadczenie w przeprowadzaniu obliczeń i analiz strukturalnych;
  • znajomość zagadnień obliczeń wytrzymałościowych z wykorzystaniem MES;
  • inicjatywa i kreatywność przy rozwiązywaniu problemów inżynierskich oraz rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć zdobywania nowych doświadczeń;
  • samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, posiadającej stabilną pozycję na rynku;
  • duże możliwości rozwoju zawodowego;
  • narzędzia do pracy (telefon, komputer);
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o system premiowy;
  • fundusz socjalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: htm@htm.net.pl

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych przez High Technology Machines Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami).

W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych jest High Technology Machines Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Robotniczej 2, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 000287923 przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, Wydział X Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, posługująca się numerem NIP: 631-255-03-86, zwana dalej: „Administratorem”. Dane są zbierane i przetwarzane w celu obsługi procesu rekrutacyjnego i zostaną usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. W tym czasie istnieje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu.
(Zebrane dane nie będą udostępniane osobom trzecim).