Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - Dołącz do działu B+R Stowarzyszenia B-4
             Szukaj Logowanie Kontakt

Aktualnie Stowarzyszenie B-4 poszukuje kandydatów do pracy w dziale B+R:
Aerodynamika i konstrukcja bezzałogowych aparatów latających

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego technicznego (minimum tytuł inżyniera), preferowane kierunki studiów: lotnictwo, lotnictwo i kosmonautyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
• ogólnej wiedzy z zakresu lotnictwa, najlepiej dotyczącej tematyki bezzałogowych aparatów latających,
• znajomości zagadnień aerodynamiki oraz wytrzymałości struktur lotniczych (mile widziana praktyczna umiejętność wykonywania obliczeń CFD oraz FEM)
• umiejętności projektowania w oprogramowaniu CAD (3D oraz dokumentacja płaska)
• umiejętności współpracy z osobami z różnych działów firmy,
• terminowość,
• multizadaniowość.

OBOWIĄZKI:
• udział w pracach badawczych dot. opracowania bezzałogowej platformy latającej w układzie hybrydowym (aerodynamika oraz konstrukcja);
• sporządzanie raportów/sprawozdań zawierających wyniki prac prowadzonych przez zespół badawczy;
• pomoc w wykonywaniu analiz, charakterystyk i zestawień w trakcie prowadzonych badań;
• wykonywanie zadań wspierających zespół badawczy.

OFERUJEMY:
• zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie
• możliwość odbycia miesięcznej płatnej praktyki w firmie MESco wykonującej symulacje komputerowe z zakresu mechaniki, przepływów i elektromagnetyzmu,
• zdobywanie nowych doświadczeń i możliwość rozwoju w dziale badawczo - rozwojowym
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w młodym i dynamicznym zespole
• komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę w pracy
• elastyczne godziny pracy

Aplikacje z dopiskiem „Pracownik do działu B+R” prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@b4.org.pl.
W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie B-4
w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”