Szukaj Logowanie Kontakt
             Aktualności Blog Kalendarz

  ANSYS Logo cropped 164px ANSYS Logo cropped 164px ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Logo cropped 164px ANSYS Logo cropped 164px 
    ANSYS Elite Channel Partner

MESco

Specjalizujemy się w symulacjach inżynierskich co w praktyce oznacza, że pomagamy naszym Klientom projektować lepsze, bardziej innowacyjne produkty. Wykonujemy symulacje na zlecenie, wdrażamy oprogramowanie z którego korzystamy, prowadzimy wsparcie techniczne oraz organizujemy szkolenia.

Power Roof

Symulacja

Analizujemy pracę produktów naszych Klientów na długo przed powstaniem pierwszego prototypu. Dostarczamy Klientom informacje które są kluczowe dla podejmowania świadomych, strategicznych decyzji dotyczących kształtu i funakcjonalności finalnej konstrukcji.

Najczęstsze cele wykonywanych symulacji to:

  • optymalizacja parametryczna,
  • rozwój produktu - symulacje "what if?",
  • symulacja testów niszczących,
  • weryfikacja normowa,
  • analiza stanów awaryjnych - weryfikacja przyczyn niepożądanych zdarzeń.

Technologia

Naszym podstawowym narzędziem jest oprogramowanie ANSYS - najpotężniejsze na rynku oprogramowanie do symulacji komputerowej metodą elementów skończonych (MES). ANSYS dostarcza nam narzędzia które dają nam rynkową przewagę: możemy symulować zjawiska w zakresie, dokładności i szybkości niedostępnej dla naszej konkurencji.

Gdy istnieje konieczność skorzystania z innego rodzaju metod numerycznych - wówczas również korzystamy z najlepszych rozwiązań na rynku: Rocky DEM, LSTC LS-DYNA, ParticleWorks.

Wartości

Chcemy być dla naszych Klientów partnerem, a nie jedynie dostawcą. Osiągamy to poprzez otwartość na potrzeby Klienta i szczerość wobec dostępnych rozwiązań technicznych. Innymi słowy – nie sprzedajemy gruszek na wierzbie. Jest dla nas bardzo ważne aby decyzje naszych Klientów były przede wszystkim świadome.

Potwierdzeniem naszych wartości jest długa lista referencji.

 

SZKOLENIA

REFERENCJE

USŁUGI MESCO