Warning: preg_match(): Compilation failed: unmatched parentheses at offset 38 in /www_joomla2019/plugins/system/fix404errorlinks/fix404errorlinks.php on line 1207
MESco | ANSYS Elite Channel Partner w Polsce | - Marcin Hatłas
             Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty? Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

ANSYS - PROJEKTOWANIE
W OPARCIU O SYMULACJE

Dzięki niebywałej dokładności i szybkości działania ANSYS umożliwia wirtualne prototypowanie w skali i dokładności niedostępnej w żadnym innym oprogramowaniu.

ANSYS DLA UCZELNI WYŻSZYCH

ANSYS posiada bardzo bogatą ofertę pakietów licencji akademickich zarówno do dydaktyki jak i do badań i współpracy z przemysłem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

previous arrow
next arrow
Slider

Marcin Hatłas

Wykształcenie:
Studia II stopnia na wydziale Mechanicznym - Technologicznym Politechniki Śląskiej, kierunek Mechatronika, specjalizacja Modelowanie i symulacja systemów mechatronicznych.
Studia III stopnia na kierunku Mechanika - w trakcie.

Specjalizacja w MESco:
Zaawansowane analizy mechaniczne, termiczne, oraz sprzężone, programowanie w Mechanical APDL, optymalizacja konstrukcji, analiza niepewności.

Kariera:
W trakcie studiów II stopnia pracowałem jako stażysta a następnie inżynier w Dziale Obliczeń Wytrzymałościowych - Sumitomo Foster Wheeler, gdzie wykonywałem analizy wytrzymałościowe kotłów ciśnieniowych wg. obowiązujących norm. W trakcie studiów III stopnia wykonywałem badania numeryczne kompozytowych materiałów gradientowych uwzględniające niepewności danych wejściowych.

Prowadzone szkolenia:
MES dla praktyków, Geometria i siatki (FEA), Analizy termiczne i termo-mechaniczne w Ansys, Optymalizacja konstrukcji w ANSYS DesignXplorer, Programowanie w ANSYS APDL, Analizy wytrzymałościowe i przepływowe w ANSYS AIM).