Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

kalendarz bg

Projektowanie wirujących maszyn elektrycznych

model maszynySerdecznie zapraszamy na webnarium poświęcone projektowaniu maszyn elektrycznych.

Maszyny elektryczne to nie tylko prąd, napięcie, moc, moment czy sprawność - bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na parametry ruchowe są także zagadnienia z termiki oraz mechaniki. Na tym rynku obecnie obserwujemy spory ruch wywołany wprowadzeniem nowych norm sprawności, ale także koniecznością dopasowania się do dynamicznej sytuacji panującej na rynku - w tym także nowych gałęzi przemysłu, w których wcześniej nasze produkty nie funkcjonowały.

model silnikaSkrócenie cyklu rozwoju produktu oraz dopasowanie do Klienta wymusza na konstruktorach podejmowanie kluczowych decyzji już na etapie założeń projektowych, m. in. którą klasę uzwojenia wybraćjakie magnesy trwałe zastosowa, wykorzystać gotowy jeden z gotowych pakietów blach czy inwestycja w nowe? To tylko kilka pytań, jakie każdy konstruktor musi sobie postawić zanim przejdzie dalej, a proces proejktowy od pomysłu do wdrożenia może zająć mu nawet miesiące czy lata.

Podczas webinarium zostaną zaprezentowane nowoczesne narzędzia i techniki pozwalające konstruktorom na szybką walidację założonych koncepcji, zaczynając od wyznaczenia parametrów elektrycznych, ruchowych, a także wyznaczenia temperatury maszyny w stanie ustalonym i w trakcie zdefiniowanego cyklu pracy (w czasie).

Szczegóły wydarzenia

Data rozpoczęcia wydarzenia 25-06-2020 10:00
Data zakończenia wydarzenia 25-06-2020 11:00
Cena za osobę Free
Kategoria Webinarium
Zapisy na to wydarzenie są już niemożliwe.