students2 CopyCieszymy się, że możemy wspierać nasze zespoły studenckie, obserwować rozwój i śledzić sukcesy realizowanych przez nich projektów!

Kontynuując nasze wsparcie chcielibyśmy zaprosić Państwa na serię darmowych szkoleń, która odbędzie się na przełomie września i października.

SCADE

Zapraszamy na seminarium poświęcone tematyce symulacji i certyfikacji systemów krytycznych. ANSYS Posiada czołową technologię w dziedzinie symulacji systemów - ANSYS SCADE. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy! 14.12.2017r - Warszawa. 

webex3Zapraszamy do udziału w w webinarium 19 stycznia 2018r. o godz. 14:00 poświęconemu nowemu oprogramowaniu ANSYS Discovery Live przeznaczonemu do obliczeń w trybie rzeczywistym.

Podczas webinarium zostaną omówione i zaprezentowane możliwości oprogramowania w zakresie mechaniki, termiki oraz przepływów, a także możliwości dostępu oraz wymagań sprzętowych.

 

pobrane13.04.2018r w Krakowie odbędzie się seminarium organizowane przez NAFEMS dotyczące optymalizacji za pomocą symulacji komputerowej. Oprogramowanie, metodologia, rodzaj problemu nie mają znaczenia - liczy się wysoki poziom zgłoszonych artykułów. 

MESco będzie jednym z prelegentów i zachęcamy wszystkich naszych Klientów do udziału w seminarium. 

 Zapraszamy do zapoznania się z terminami szkoleń

 na I kwartał 2017