Semianrium: Analizy elektromagnetyczne w oprogramowaniu ANSYS

W dniu 21 marca 2017 r. o godzinie 12.15
odbędzie się kolejne Seminarium Wydziału Elektrotechniki i Automatyki


seminarium em2017 Jednodniowe seminarium poświęcone analizom elektromagnetycznym w ANSYS, które odbędzie się 25 października 2017r. w Warszawie. Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z możliwościami oprogramowania ANSYS w zakresie symulacji pól elektromagnetycznych oraz analizami sprzężonymi np. połączeniem termiki z elektromagnetyzmem.

ANSYS Academic Roadshow:
"Symulacja w nauce i przemyśle"

- 20 marca 2017  - Akademia Morska w Gdyni
- 22 marca 2017  - Politechnika Gdańska, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa
- 5 kwietnia 2017 - Politechnika Lubelska, Wydział Mechaniczny

Kontynuujemy cykl spotkań na uczelniach wyższych pod nazwą "ANSYS Academic Roadshow".  Naszym celem jest przybliżenie możliwości jakie otwiera oprogramowanie ANSYS w badaniach naukowych.  Zachęcamy również studentów do korzystania z licencji akademickich prezentując zastosowanie symulacji komputerowej w procesie projektowania i rozwoju produktu.  Na wykłądach gościmy przedstawicieli różnych gałęzi przemysłu korzystających z oprogramowania ANSYS.

Serdecznie zapraszamy Państwa na webinarium poświęcone nowościom wprowadzonym do oprogramowania firmy ANSYS w wersji 18.0. Webinarium będzie podzielone na trzy części, w których nasi inżynierowie zaprezentują najnowsze funkcjonalności i usprawnienia zwiększające wydajność pracy w najnowszej wersji oprogramowania. 


31 stycznia 2017 pojawiła się najnowsza odsłona platformy ANSYS workbench.
Poniższy link zawiera wszystkie informacje  - dokumentacja, specyfikacja sprzętowa, instalacja i konfiguracja.
ANSYS RELEASE 18