Mesco

Bolid Wilda - dzieło zespołu PUT Motorsport 'Formula Student'

Bolid Wilda - dzieło zespołu PUT Motorsport 'Formula Student'

Jak już wcześniej donosiliśmy, MESCO wspiera m.in. zespół  młodych studentów Politechniki Poznańskiej skupionej wokół projektu z cyklu 'Formuła Student'.
Zespół wyścigowy PUT Motorsport to drużyna składająca się z 35 studentów tworzących 4 grup projektowych z 8 wydziałów Politechniki Poznańskiej.
Nowy Bolid zbudowany przez zespół studentów PUT Motorsport nosi wdzięczną nazwę Wilda (od nazwy dzielnicy Poznania).  Dla przypomnienia, pierwszy bolid tego zespołu nosił nazwę Warta.

Czytaj więcej...

Konkurs prac dyplomowych

Konkurs prac dyplomowych

Mamy przyjemność zaprosić studentów - jako sponsor - do konkursu prac dyplomowych.  Konkurs organizowany jest przez Instytut Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej w Gliwicach pod auspicjami European Research Community On Flow, Turbulence And Combustion i dotyczy tematyki zastosowan metod obliczeniowych do symulacji procesow cieplno-przepiywowych.

Czytaj więcej...

MESco wsparło kolejny zespół z cyklu Formula Student: PUT MotorsportPUT Motorsport

MESco wspiera kolejny zespół z cyklu: 'Formula Student'
PUT Motorsport z Politechniki Poznańskiej

Wsparamy kolejny zespół z cyklu Formuła Student: zespół PUT Motorsport.
Zespół wyścigowy PUT Motorsport to drużyna składająca się z 40 studentów tworzących 8 grup projektowych z 4 wydziałów Politechniki Poznańskiej.

Czytaj więcej...

Szybka ścieżka dofinansowania do projektów B + R

Szybka Ścieżka dofinansowania do projektów badawczo rozwojowych

NCBiR wciąż przyjmuje wnioski w sprawie dofinansowania w trybie tzw. "szykbiej ścieżki".  Przedsiębiorcom gwarantowany jest zwrot nawet 60% kosztów kwalifikowanych z tytułu  prowadzenia prac badawch. Możliwe jest również otrzymanie do 80% zwrotu kosztów  prowadzenia badań przemysłowych. 

Czytaj więcej...

DARMOWY ANSYS DLA STUDENTÓW

DARMOWY ANSYS DLA STUDENTÓW

O niewielu umiejętnościach można powiedzieć, że gwarantują pracę, ale znajomość środowiska ANSYS na pewno do nich należy. Dla wszystkich studentów zainteresowanych zdobywaniem przydatnej wiedzy i umiejętności z dziedziny symulacji komputerowej przygotowaliśmy specjalną, darmową licencje ANSYS Student.

Czytaj więcej...

telefon

WSPARCIE  TECHNICZNE
(32) 768-36-42
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Produkty akademickie


 

ANSYS Channel Partner
w Polsce

 MESco
w Google+

MESco
na FaceBook