AIM UIANSYS AIM jest niezwykle łatwym w użyciu ale zaawansowanym technologicznie narzędziem dla konstruktorów. Interfejs przypomina popularne systemy CAD. To co odróżnia ANSYS AIM w swoim segmencie to fakt, że pracuje on na sprawdzonych solverach firmy ANSYS - największego na świecie producenta oprogramowania do symulacji komputerowej. 

ANSYS AIM posiada zintegrowane moduły do tworzenia, naprawy i parametryzacji geometrii, optymalizacji parametrycznej i topologicznej. Umożliwia prowadzenie sumlacji w zakresie mechaniki, ekstruzji, elektromagnetyzmu i przepływów.

ANSYS zrewolucjonizował rynek oprogramowania do symulacji komputerowej poprzez stałe usprawnianie ergonomii pracy i poszerzenie dostępnych możliwości. Dzisiaj nie trzeba być programistą lub wybitnym naukowcem aby korzystać z najbardziej zaawansowanej technologii numerycznej na rynku. Łatwość użytkowania i poziom zaawansowania oprogramowania ANSYS jest od lat niedoścignionym wzorem dla naszej konkurencji. 

Na tej stronie znajdą Państwo artykuły poświęcone ANSYS AIM. W razie pytań, prosimy o kontakt.

 

 

 

heat exchanger multi results Zdecydowaną przewagą ANSYS AIM jest fakt że w tle bardzo prostego i intuicyjnego interfejsu pracuje wiodąca na rynku technologia ANSYS. Możliwości te są dużo większe niż typowych dodatków do systemów CAD.

keep calm and try it yourselfANSYS AIM jest niezwykle łatwym w użyciu ale zaawansowanym technologicznie narzędziem dla konstruktorów. Interfejs przypomina popularne systemy CAD. Dzięki ergonomiii interfejsu użytkownik bardzo szybko uczy się samodzielnej pracy. Zachęcamy wszystkich konstruktorów i szefów działów konstrukcyjnych aby sprawdzili na czym polega technologiczna przewaga rozwiązań ANSYS.

AIM sim.process

ANSYS AIM występuje również w darmowej wersji do celów samokształcenia. Jest ograniczony ilością elementów/wezłów oraz nie może być wykorzystywany w celach komercyjnych lub dydaktycznych.  

Einstien AIM 1Na tej stronie znajdują się samouczki i studium przypadków w formie PDF oraz filmy z których możesz się dowiedzieć jak krok po kroku wykonać wybrany rodzaj symulacji. Dla wszystkich Klientów MESco, posiadających usługę wsparcia technicznego możliwe jest uzyskanie darmowego szkolenia dla konstruktorów z ANSYS AIM.