Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

Modelowanie obróbki termicznej produktów spożywczych

Modelowanie obróbki termicznej produktów spożywczychCzy zastanawialiście się kiedyś jak analizy CFD mogą być wykorzystane w branży gastronomicznej? Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie TAK. Jesli jesteś ciekawy do jakich wniosków doszli - koniecznie przeczytaj artykuł.

Czytaj więcej...

Analizy NVH w optymalizacji produktu

ANSYS NVH1smallANSYS VRXPERIENCE SOUND to nowe narzędzia w rodzinie ANSYS służące do diagnostyki, weryfikacji normowej i oceny estetycznej produktów na bazie generowanych przez nie dźwięków i drgań harmonicznych.

Czytaj więcej...

Podrelaksacja warunków brzegowych w ANSYS Fluent

Podrelaksacja warunków brzegowych w ANSYS FluentJednym ze spodób radzenia sobie z problemem zbieżności solwera CFD jest podrelaksacja warunków brzegowych. W poniższym artykule zostało zaprezentowanych jej kilka metod, które są dostępne dla użytkownika. W artykule znajdą Państwo również odpowiedź na pytanie co ma wspólnego zbieżność solwera CFD z 3-latkiem szykującym się do spania :)

Czytaj więcej...

Optymalizacja aerodynamiczna bolidu Formuły Student

7 wizualizacja lini prądu bolidu SW Q2 Quarado PolSl Racing smW 2019 r. koło naukowe PolSl Racing z sukcesami rywalizowało na torach Formuły Student nowym bolidem – SW-02 Quarado. Wykorzystanie rozbudowanego pakietu aerodynamicznego pozwoliło na znaczne ulepszenie bolidu. W poniższym artykule zostały opisane zmiany w konstrukcji, których analiza została wykonana w programie ANSYS CFX.

Czytaj więcej...

Powiadomienia

Chcesz wiedzieć gdy dodamy nowy artykuł? Wybierz kategorię, która Cię interesuje!

ANSYS WORKBENCH

Oprogramowanie

STREFA AKADEMICKA