Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

ANSYS Cloud 2019 R1

 ANSYS Cloud HPCWewnątrz artykułu przedstawiono zupelnie nową funkcjonalność, jaka pojawiła się wraz z ANSYS 2019 R1 - całkowicie zintegrowana usługa obliczeń HPC w chmurze ANSYS.

Czytaj więcej...

ANSYS Motion - symulacja układów kinematycznych

Łożysko RolkoweDzięki partnerstwu z firmą Virtual Motion użytkownicy ANSYS mają dostęp do produktu DAFUL w wersji na ANSYS Workbench: ANSYS Motion. Jest to niezwykle sprawny solver do symulacji dużych układów kinematycznych z uwzględnieniem części podatnych. Daful w wolnym tłumaczeniu oznacza po koreańsku "rozwiązuje wszystko" - i faktycznie zakres jego możliwości jest imponujący. 

Czytaj więcej...

ANSYS Cloud – proste rozwiązania HPC dla inżynierów

ANSYS Cloud

ANSYS od początku silnie inwestował w technologię HPC. ANSYS FLUENT szybko stał się narzędziem do benchmarków dużych klastrów obliczeniowych, a równocześnie wyznacznikiem dobrze skalującego się solvera do symulacji CFD. W 2016r ANSYS wykonał symulację spalania dla modelu posiadającego 830mln stopni swobody (ang. DOF - Degee Of Freedom) na 129024 rdzeni na superkomputerze SGI® ICE™ XA (wówczas najszybszy superkomputer na świecie). Tym samym został pobity wcześniejszy rekord ustanowiony również przez ANSYS.

Czytaj więcej...

Ansys Viewer: Narzędzie do przeglądania wyników dla każdego

MarkupArtykuł opisuje bezpłatne narzędzie Ansys Viewer, które służy do usprawnienia współpracy pomiędzy pracownikami i klientami. Dzięki niemu możliwe jest przeglądanie, udostępnianie i analizowanie informacji projektowych, wskazywanie problemów, uzyskiwanie zatwierdzeń oraz podejmowanie optymalnych decyzji projektowych. Możliwe jest otworzenie w nim plików Ansys Viewer (.avz), które zostały wyeksportowane z ANSYS CFX-Pre, CFD-Post, Fluent i ANSYS Mechanical.

Czytaj więcej...

Powiadomienia

Chcesz wiedzieć gdy dodamy nowy artykuł? Wybierz kategorię, która Cię interesuje!

ANSYS WORKBENCH

Oprogramowanie

STREFA AKADEMICKA