Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

Analiza załadunku kruszywa

Caetica logoArtykuł przedstawia analizę załadunku kontenera materiałem sypkim z wykorzystaniem sprzężenia obliczeń metodą elementów dyskretnych z metodą elementów skończonych. Analiza powstała w ramach testów oprogramowania RockyDEM przez firmę Caetica.

Czytaj więcej...

Colours For Directors czyli ANSYS EnSight!

3 symulacja impakcji smZnasz już alternatywne rozwinięcie skrótu CFD – Colours for Directrors? Zastanawiasz się dlaczego ANSYS EnSight jest tak lubiany przez kadrę zarządzającą? Odpowiedzi, nie tylko na te pytania, wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

Praca z linii komend w ANSYS Fluent

HACK YOUR FLUENT WITH MESCOPraca bez interfejsu graficznego przyprawia Cię o zawrót głowy? W jakich sytuacjach praca z linii komend we Fluencie jest faktycznie przydatna i jak sobie z nią poradzić? Odpowiedź wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

Aquarius Engines Central Europe beneficjentem ANSYS Startup Program

Aquarius engines beneficjentem ansys startup programJednym z beneficjentów ANSYS Startup Program jest firma Aquarius Engines Central Europe, która zajmuje się opracowaniem innowacyjnego, oszczędnego i wydajnego spalinowego silnika liniowego. Co daje firmie udział w programie skierowany do startupów? Odpowiedź wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

Powiadomienia

Chcesz wiedzieć gdy dodamy nowy artykuł? Wybierz kategorię, która Cię interesuje!

ANSYS WORKBENCH

Oprogramowanie

STREFA AKADEMICKA