Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

Praca z linii komend w ANSYS Fluent

HACK YOUR FLUENT WITH MESCOPraca bez interfejsu graficznego przyprawia Cię o zawrót głowy? W jakich sytuacjach praca z linii komend we Fluencie jest faktycznie przydatna i jak sobie z nią poradzić? Odpowiedź wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

Aquarius Engines Central Europe beneficjentem ANSYS Startup Program

Aquarius engines beneficjentem ansys startup programJednym z beneficjentów ANSYS Startup Program jest firma Aquarius Engines Central Europe, która zajmuje się opracowaniem innowacyjnego, oszczędnego i wydajnego spalinowego silnika liniowego. Co daje firmie udział w programie skierowany do startupów? Odpowiedź wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

Analiza wytrzymałościowa ramy motocykla terenowego

Rys. 3. Warunki analizy MES smOd samego początku swojej działalności MESco wspiera zespoły studenckie poprzez dostarczanie im najlepszych na rynku narzędzi do analiz numerycznych. Jednym z beneficjentów tego wsparcia jest zespół E-Moto AGH. Przeczytajcie do czego członkowie E-Moto AGH wykorzystali orpogramowanie ANSYS.

Czytaj więcej...

Particleworks for Ansys - nagranie z webinarium

ParticleWorks Small

Particleworks to oprogramowanie do symulacji metodą MPS (Moving Particle Semi-implicit Method). Metoda MPS pozwala na szybkie i dokładne symulacje procesów trudnych do uchwycenia w CFD: smarowanie, rozpływanie się cieczy czy inne symulacje wymagające symulacji z powierzchnią swobodną. 

Czytaj więcej...

Powiadomienia

Chcesz wiedzieć gdy dodamy nowy artykuł? Wybierz kategorię, która Cię interesuje!

ANSYS WORKBENCH

Oprogramowanie

STREFA AKADEMICKA