Mesco

Oferta sprzętowa na serwery i stacje robocze do obliczeń

Proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązanie w postaci kompletnego stanowiska (stacji roboczej + peryferia)  wraz z preinstalowanym oprogramowaniem.  

Zapewniemy, że zaproponowana konfiguracja sprzętowa spełni Państwa oczekiwania.

Każdy z komputerów będzie posiadał preinstalowany i skonfigurowany system operacyjny oraz wybrane przez Państwa oprogramowanie zakupione w naszej firmie.  Otrzymują Państwo gotowe narzędzie do pracy.   Możliwy jest również leasing oprogramowania i sprzętu.
 

ANSYS Hardware
Refresh ROI Calculator
Kalkulator do obliczeń po jakim czasie zwróci się inwestycja w dobry sprzęt komputerowy (stacje robocze) oraz rekomendacja odpowiedniego rozwiązania sprzętowego do aktualnego zaplecza i możliwości firmy.
Polecamy zapoznać się z wykresami.
Stacje robocze HP i ANSYS Stacje robocze HP w obliczeniach numerycznych w ANSYS
Konfigurator stacji HP Dobierz stację roboczą HP do swojego oprogramowania i wymagań.
Zapytaj nas o cenę Wypełnij formularz, prześlemy Ci ofertę

W przypadku pytań prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.z naszym biurem.


Zwirtualizowana stacja robocza HP DL380z

Zostaw swoją stację robocza w serwerowni.
Zwirtualizowana stacja graficzna z opcją NVIDIA GRID - to nowa propozycja od HP.

GPU TESLA w obliczeniach numerycznych

„Akceleratory graficzne stały się codziennością w branży obliczeń wysokowydajnych i w superkomputerach, umożliwiając inżynierom i naukowcom tworzenie nowoczesnych rozwiązań oraz dokonywanie odkryć naukowych”  Sumit Gupta, dyrektor generalny ds. akceleratorów obliczeniowych Tesla w firmie Nvidia.
Prezentujemy nową rodzinę akcelatorów GPU serii TESLA, które z powodzeniem możemy zastosować do obliczeń z wykorzystaniem oprogramowania ANSYS.

HP Remote Graphics Software (RGS)

OprogramowanieGraphics Software, zostało zaprojektowane do pracy zdalnej ze stacjami roboczymi HP, wykorzystując ich pełną moc (obliczeniową oraz GPU grafiki) na dowolnym urządzeniu klienckim (desktop/laptop/tablet).

Dlaczego warto wybrać HP workstation

Nowa rodzina stacji roboczych HP:  Z1, Z210, Z420, Z620, Z820, ZBook jest skrojona pod obliczenia numeryczne z wykorzystaniem oprogramowania ASNYS.
Dowiedz się dlaczego.

Stacje robocze HP serii Z

Rodzina wydajnych stacji roboczych HP Z1, Z230, Z420, Z620, Z820, ZBook
Manipulatory 3D


Jako rozszeżenie do stacji roboczych polecamy urządzenia wskazujące - manipulatory 3D firmy 3D Connection.


MESco
w Google+

MESco
na FaceBook