Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

Forum Managerów Symulacji

konferencjaSerdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu Forum Managerów Symulacji. Spotkanie skierowane jest do kadry zarządzającej.

Czytaj więcej...

Konferencja SYMULACJA 2020

s2020SYMULACJA 2020 to kolejne spotkanie użytkowników oprogramowania ANSYS.  Tym razem gościny udzieli nam Hotel Vienna House Andel's Łódź.  Tradycyjnie już uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z symulacja komputerową poprzez wygłoszenie referatu oraz podczas rozmów kuluarowych.

SYMULACJA 2020

Symulacja 2020

konferencjaSYMULACJA 2020 to kolejne już spotkanie użytkowników oprogramowania ANSYS.  Tym razem gościny udzieli nam Hotel Vienna House Andel's Łódź.  Tradycyjnie już uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z symulacja komputerową poprzez wygłoszenie referatu oraz podczas rozmów kuluarowych.

Czytaj więcej...

Sesja plakatowa Forum Medycyny In Silico

szkieletSerdecznie zapraszamy do  podzielenia się swoim doświadczeniem w dziedzinie badań biomedycznych podczas naszej sesji plakatowej w trakcie trwania I Forum Medycyny In Silico.

Czytaj więcej...

Konferencja: Forum Medycy In Silico

banerSerdecznie zapraszamy na pierwszą edycję konferencji biomedycznej – medycyny in Silico, podczas której zostaną poruszone zagadnienia sztucznej inteligencji, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości orazmodelowania i symulacji komputerowej w medycynie. Szczegóły wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...