Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

Seminarium NAFEMS: Using Simulation to Improve Durability

nafems

21.05.2018r w czeskim Brnie odbędzie się seminarium organizowane przez NAFEMS dotyczące poprawy trwałości produktu za pomocą symulacji komputerowej.  Temat interesujący, gdyż dotyczy jednej z istotnych cech każdego produktu związanej z jego życiem (w tym gwarancją producenta) - trwałości, czyli m.in. odporności na zużycie i uszkodzenia czyli mechaniczne zmęczenie podczas całego cyklu życia produktu. 
Seminarium obejmuje prezentacje wiodących firm obrazujące różne sposoby podejścia do tematu, w tym m.in. przewidywania potencjalnych problemów, typowe metody analiz zmęczeniowych i ich rozwój (Stress-Life, Strain-Life, propagacja pęknięć).
Seminarium przeznaczone dla inżynierów, projektantów, badaczy, kierowników zespołów, którzy na codzień spotykają się bezpośrednio lub pośrednio z powyższym tematem.

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe, znadą Państwo na stronie seminarium.

Polecamy :)

Webinaria ANSYS

webinariaZapraszamy na webinaria poświęcone pracy w środowisku ANSYS. Szczegółowy harmonogram w środku artykułu.

Czytaj więcej...

Akademia MESco online

learn 3653430 640Serdecznie zapraszamy na Akademię MESco online, podczas której zaprezentowane zostaną przydatne Tips&Tricks, ciekawe zastosowania oraz nowości w ANSYS. Szczegóły wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

ANSYS Simulation World

Ansys Simulation World Graphic smSerdecznie zapraszamy na ogólnoświatową konferencję online ANSYS Simulation World 2020. Szczegóły wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

Forum Managerów Symulacji

konferencjaSerdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu Forum Managerów Symulacji. Spotkanie skierowane jest do kadry zarządzającej.

Czytaj więcej...