Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner

ANSYS kupił DfR Solutions

DFR DesignANSYS dokonał kolejnego ważnego przejęcia: Dfr Solutions to producent jedynego na rynku oprogramowania do weryfikacji niezawodności układów scalonych w oparciu o metodę Physics of Failure (PoF). To przejęcie ponownie zwiększa dystans do konkurencji oraz znacznie poszerza portfolio produktów ANSYS.

Czytaj więcej...

Nowa wersja ANSYS 2019 R1

19r1Dostępna jest już najnowsza wersja oprogramowania ANSYS 2019 R1. Więcej szczegółów dostępnych wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

ANSYS Discovery - kolejny przełom

Discovery Live external flow racecar AANSYS od lat zaskakuje swoimi rozwiązaniami technologicznymi. Począwszy od pierwszego interfejsu użytkownika, przez platformę Workbench po ANSYS AIM - ANSYS Inc. jest wierny swojej wizji demokratyzacji symulacji komputerowej. We wrześniu nastąpi prezentacja nowego produktu, który kolejny raz doprowadzi do trzęsienia ziemi na rynku.

Czytaj więcej...

Technologia ANSYS dla konstruktorów - ANSYS AIM

AIM transmissionANSYS AIM to nowy produkt, który został zbudowany na istniejących solverach ANSYS i jest skierowany głównie do konstruktorów dla których ważne jest uzyskanie wiarygodnych wyników aby poprawnie ocenić koncepcję lub wstępnie zweryfikować projekt. ANSYS AIM posiada możliwości obliczeniowe z zakresu mechaniki płynów, statyki liniowej i analiz elektromagnetycznych.

Czytaj więcej...

ANSYS Reaction Design

Ansys ReactionDesignANSYS Reaction Design - nowy produkt w rodzinie ANSYS zagościł już na stałe. Użytkownicy używający oprogramowania CHEMKIN mogą również integrować swoje analizy w środowisku ANSYS Workbench.  Więcej informacji pod tym linkiem.