Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner


ANSYS kupił DYNARDO

xplorer response2 smANSYS wykupił niemiecką firmę Dynardo – firmę zajmującą się rozwojem zaawansowanych algorytmów do  optymalizacji .

Czytaj więcej...

Numer 8 MESsengera już dostępny!

Messenger8Zapraszamy do lektury najnowszego numeru naszego MESsengera, w którym jak zwykle znajdą Państwo wiele ciekawych artykułów dotyczących wykorzystania symulacji komputerowej, napisanych przez pracowników i Klientów MESco.

MESsenger

Dofinansowanie do zakupu oprogramowania!

Science Prep imageAgencja Rozwoju Przemysłu prowadzi nabór na wnioski o dofinansowanie do zakupu środków trwałych na badania i rozwój. Oprogramowanie do symulacji komputerowej może być ujęte w budżecie takiego wniosku!

Czytaj więcej...

Nowy artykuł na naszym blogu

BetterNa naszym blogu pojawił się artykuł dotyczący nowej funkcjonalności w ANSYS Mechanical - opcji Batch Connection.

Serdecznie zapraszamy!

Granta Design Ltd partnerem firmy ANSYS

 

grantaGRANTA MI: Materials Gateway dla ANSYS Workbench to baza służąca do zarządzania danymi materiałowymi, która umożliwia użytkownikom oprogramowania ANSYS bezpośredni dostęp i wykorzystywanie sprawdzonych modeli materiałów CAE z bazy danych GRANTA MI, podczas pracy w środowisku CAE.

Czytaj więcej...

ANSYS przejmuje firmę Helic

 helic 3Do firm wykupionych przez ANSYS wkrótce dołączy kolejna firma Helic – lider rozwiązań elektromagnetycznych sprzężeń dla systemów-on-a-chip (ang. SoCs). Przejęcie Helic, wraz z sztandarowymi rozwiązaniami elektromagnetycznymi i półprzewodnikami ANSYS, zapewni kompleksowe rozwiązania w zakresie układów scalonych, układów scalonych 3D i układów elektromagnetycznych oraz analizy hałasu.

Czytaj więcej...