Szukaj Logowanie Kontakt
             Kontakt Blog Kalendarz

  ANSYS Elite Channel Partner ANSYS Polska ANSYS Logo cropped 164px

ANSYS Elite Channel Partner ansys logo czarne tlo SMALL ANSYS Logo cropped 164px
    ANSYS Elite Channel Partner


WAŻNY KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 6 sierpnia 2020 roku, ze względu na awarię sieci telekomunikacyjnej, nie działają stacjonarne numery telefonów naszej firmy.

Prosimy o kontaktowanie się z nami za pomocą poczty elektronicznej (info@mesco.com.pl) lub telefonicznie pod numerem +48 530 785 464.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Partnerstwo Politechniki Wrocławskiej z MESco i ESSS

partnerstwoMamy przyjemność poinformować, że Politechnika Wrocławska zawarła porozumienie o współpracy z MESco oraz ESSS, dzięki któremu Uczelnia uzyskała dostęp do bezpłatnej licencji oprogramowania Rocky DEM. Szczegóły wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...

Konkurs dla zespołów studenckich!

Back to the futureJak już co roku, członków naszych zespołów studenckich zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszy artkuł opisujący wykorzystanie oprogramowania ANSYS.

Czytaj więcej...

Nowa dostawa książek z elektromagnetyzmu

https://mesco.com.pl/images/stories/ksiazki/WolnozmiennePolaMagnetyczne.jpgNowa dostawa książek autorstwa panów Damiana Hallmanna oraz Piotra Jankowskiego z Akademii Morskiej w Gdyni, pt: "Przykłady obliczeń wolnozmiennych pól magnetycznych w środowisku ANSYS-MAXWELL"

Czytaj więcej...

Webinaria ANSYS

webinarZapraszamy na sierpniowe webinaria podczas których specjaliści z firmy ANSYS zaprezentują nowe rozwiązania dostępne w oprogramowaniu do symulacji komputerowej. Szczegóły wewnątrz artykułu.

Czytaj więcej...