Szukaj Logowanie Kontakt
ANSYS Startup Program

Masz młodą firmę i tworzysz lub rozwijasz swoje produkty? Zobacz jak możesz uzyskać dostęp do pełnego pakietu licencji ANSYS w ramach współpracy marketingowej.

ANSYS - PROJEKTOWANIE
W OPARCIU O SYMULACJE

Dzięki niebywałej dokładności i szybkości działania ANSYS umożliwia wirtualne prototypowanie w skali i dokładności niedostępnej w żadnym innym oprogramowaniu.

ANSYS DLA UCZELNI WYŻSZYCH

ANSYS posiada bardzo bogatą ofertę pakietów licencji akademickich zarówno do dydaktyki jak i do badań i współpracy z przemysłem.

ANSYS DISCOVERY

Natychmiastowe wyniki z symulacji, bez przygotowania geometrii, bez siatki. Technologiczny przełom w symulacji komputerowej.

previous arrow
next arrow
Slider

Przechwytywanie7

 

ANSYS już po raz dziesiąty organizuje konkurs Hall of Fame.

20 prac, pokazujących wykorzystanie oprogramowania ANSYS, zostanie uwiecznionych w ANSYS Hall of Fame na www.ansys.com, natomiast 6 najlepszych (3 prace komercyjne oraz 3 prace akademickie) będzie miało szansę powalczyć o cenną nagrodę -  Bose SoundLink Revolve + Bluetooth Speaker. Dodatkowo startup z największą liczbą punktów otrzyma specjalne wyróżnienie.

Prace zostaną ocenione pod kątem jakości wykorzystania oprogramowania ANSYS , tj. opisu problemu, rozwiązania i korzyści biznesowych, a także wyróżniającej się grafiki lub video.

Prace można zgłaszać do dnia 5 listopada 2018, do godziny 23:59 standardowego czasu wschodniego.

Więcej szczegółów znaleźć można pod poniższym linkiem

https://www.ansys.com/Other/Hall-of-Fame