nafems

NAFEMS jest organizacją której celem jest propagowanie wiedzy i technologii wspomagających pracę inżynierów zajmujących się symulacją komputerową. Od niedawna NAFEMS posiada regionalny oddział w Polsce co oznacza, że powinniśmy spodziewać się większej ilości podobnych wydarzeń w przyszłości. 

 

Cel semianrium

Optymalizacja stała się w ostatnich latach kluczowym elementem procesu rozwoju produktu. Powodem jest bardzo silny rozwój technologii informatycznych i możliwości oprogramowania. Coś co jeszcze do niedawna nie było możliwe obecnie dzisiaj jest w zasięgu ręki, stąd pomysł na seminarium. dx1 lg

Głównym celem seminarium jest podniesienie świadomości uczestników odnośnie roli i możliwości jakie daje optymalizacji na etapie projektowym.

Dla kogo?

Seminarium nie jest skierowane do konkretnej grupy inżynierów czy naukowaców. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych tematyką technologii numerycznych do wzięcia udziału i uczestnictwa w tym wydarzeniu. 

Zgłaszanie prac

Prace można zgłaszać do 16.02.2018r. Strzeszczenie powinno zawierać 300-600 wyrazów, wyraźnie zaznaczony tytuł prezentacji, nazwę firmy, adres i autora artykułu. Streszczenia prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Autorzy których artykuły zostaną zaakceptowane będą proszeni o przesłanie 2-4 stronicowych streszczeń prezentacji w formie PowerPoint. Treść pełnych artykułów nie będzie wymagana. 

Miejsce seminarium

Centrum Krakowa. Czekamy na potwierdzenie dokładnego adresu.